Opel Inovace – Vášeň pro inovace
Objevte Opel – Inovace

HMI a Infozábava

Objevte inovativní schopnosti značky Opel a výhody, jaké vám z toho plynou výhody.

Vstupte do světa inovací a technologií
Objevte Opel – Design

Design

Když se snoubí forma a funkce, vítězem je každý. Podívejte se na důkazy.

Objevte nový designový styl Opel.
Objevte Opel – Udržitelnost

Udržitelná mobilita

Technologie, které chrání životní prostředí a snižují spotřebu paliva.

Jak můžeme zmenšit svoji uhlíkovou stopu?

VÁŠEŇ PRO INOVACE.

Protože všichni chceme lepší zítřek. Každý den se snažíme učinit vaše cestování efektivnější, pohodlnější a zábavnější v každém ohledu. Všechny své síly vrháme do vytváření dostupných technologií pro vyšší bezpečnost a výkon. Nacházíme všestranná řešení pro vaše každodenní potřeby a činíme je atraktivními a úžasnými.

Enlarge

Flexibilita

FlexFix® je přesnou ukázkou průniku kreativity a každodenních potřeb. Například sklápějící se sedadla, která vytvoří prostor pro větší náklad, podlahy, které lze umístit níže pro větší zavazadlový prostor, a mnoho dalších možností, které umožní přizpůsobení vašeho vozu různým a měnícím se potřebám.


Enlarge

Pohodlí

Snažíme se vaše každodenní cestování maximálně zpříjemnit. Přinášíme revoluční řešení, mezi které patří například opačně zavěšené zadní dveře modelu Meriva, ale také se soustředíme na prémiové prvky interiéru vozu. Mezi ty patří prvotřídní a oceňovaná ergonomická sedadla, jedinečná ve třídě kompaktních vozidel.


Enlarge

Bezpečnost

Aktivní a pasivní, uvnitř i zvenčí, v noci i ve dne, pro řidiče i spolujezdce. Bezpečnost je u nás až na prvním místě a to v jakékoli situaci. Zavázali jsme se přinášet technologie, které ochrání vás, vaše spolucestující i váš majetek.


Enlarge

Jízdní dynamika

Řízení je radost. Tak to alespoň cítíme my. A proto se stále snažíme přinášet nové prvky které vám zpříjemní každý kilometr vaší cesty. Za volantem se budete cítit jistě za každého počasí a v každé situaci.


Enlarge

Průkopnické technologie

Pokud se zajímáte o nové způsoby mobility, pak nás rozhodně nenajdete se založenýma rukama. Nečekáme, co udělají ostatní. Vymýšlíme vlastní řešení a udáváme trendy. Výborným příkladem je první elektromobil v Evropě, který můžete řídit bez omezování se - Opel Ampera. Nebo také vůz bez emisí škodlivin poháněný vodíkem - HydroGen4.


Opel Innovation - Milestones

Milníky

Opel je průkopnickou značkou od svých počátků. Co nás však činí jedinečnými, není pouhá tvorba a schopnost přicházet s inovacemi, ale přicházení s inovacemi, které jsou dostupné pro každého.