Opel Experience - About Opel

OPEL FILOZOFIE.

Kořeny značky Opel sahají více než století do minulosti. Po dobu více než 110 let hledíme sebevědomě do budoucnosti a vkládáme veškerou svou energii do toho, aby vaše řízení bylo větší potěšení. Těchto více než 110 let v zaujetí pro kvalitní inženýrství lze shrnout do tří slov, které se staly naším heslem: “Wir leben Autos”

Wir leben Autos: živé vyjádření hodot Opel


“Wir leben Autos” neodkazuje jen na německé kořeny značky a lásku k německému inženýrství. Vyjadřuje také silné emoce a vášeň, která ovlivňuje vše, co děláme.

 

Slovo “Wir” znamená náš sdílený entuziazmus a silný pozitivní postoj "můžeme", který nám umožňuje vyvíjet inteligentní, překvapivá a moderní řešení pro naše zákazníky.

 

Ale my nevyrábíme jen auta. My pro auta žijeme a slovo “leben” vyjadřuje naši energii, kterou pocítí všichni, jejichž života se dotkla značka Opel. Mohou ji pocítit skrze bohatství funkčních prvků, moderních inovací nebo jednoduše skrze náš přitažlivý a moderní design.

 

A v neposlední řadě rovněž věříme ve vlastní budoucnost. Slovo “Autos” bude pro lidi znamenat mnohem více, než jen způsob přepravy. Vozy Opel nejsou jen o řízení, nýbrž jsou zásadní součástí našich životů.

 

Své osobní zkušenosti propojujeme se zkušenostmi našich zákazníků tak, abychom z jejich každodenní jízdy autem udělali snazší a příjemnější záležitost. Nikdy přitom nepřestáváme myslet na udržitelné způsoby, díky kterým můžeme pozitivně ovlivnit - nebo posílit - lidské životy skrze jakýkoliv kontakt se značkou Opel.

 

“Wir leben Autos” je naše vášeň, naše zaujetí, naše pozornost k detailům, naše zodpovědnost, naše snaha a - samozřejmě - naše sebevědomí.


Toto jsme my.
Opel. Wir leben Autos.

Opel | News

Opel novinky

Zůstaňte v kontaktu s přední hnací silou evropského automobilového průmyslu.

Více
Opel - Company Information

Informace o společnosti

Více informací o společnosti Opel – čísla, údaje, zaměstnanci a umístění našich výrobních závodů.

Informace o společnosti Opel
Opel | Events

Opel události

Kde a jak zakusit úžasný svět značky Opel z první ruky? Podívejte se na nadchízející události a akce.

Více
Opel | History and Heritage

Historie a odkaz

Zajímá vás, jak se váš vůz stal tím, čím je dnes? Seznamte se s více než stoletou cestou inovací.

Více