Předchozí
 • OCENĚNÍ ZA INOVACE

  Vítězný Strážný anděl : Opel OnStar získal “Award de l’Innovation”

   

  Opel OnStar nadchl porotu v kategorii „Technologie“

   

  Opel OnStar, nový osobní asistent pro konektivitu a servis, vyhrál prvně udílenou cenu “Award de l’Innovation”, kterou uděluje francouzský automobilový magazín „Auto Moto“. Osobní strážný anděl zvítězil v kategorii „Technologie“, když porazil tvrdou konkurenci v podobě automobilek Audi a Volvo. Porota se skládala z motoristických novinářů a známých osobností a ocenila především to, že Opel přinesl tuto technologii i do střední třídy vozidel. „Jsme nadšeni, že jsme získali “Award de l’Innovation”. Je to pro nás důkaz, že je trh pro Opel OnStar připraven. Na našeho osobního asistenta pro konektivitu a servis,“ řekla Tina Müller, Opel CMO. „Prvotřídní technologie pro všechny, to je jeden z našich základních stavebních kamenů a proto je OnStar dostupný ve všech modelech od modelu KARL po vlajkovou loď Insignia,“ dodala. Opel OnStar nabízí širokou paletu služeb od Automatického hlášení nehody a Diagnostiky vozidla po Asistenci ukradeného vozidla. Opel OnStar promění vůz v silný 4G/LTE WI-Fi Hotspot1.

   

  Přečíst článek
 • PONLE FRENO

  Opel OnStar získal ocenění pro inovace v silniční bezpečnosti ve Španělsku.

   

  Opel OnStar – osobní asistent pro konektivitu a servis, byl oceněn cenou "Ponle Freno AXA" (“Zastavte je”) v kategorii inovací a vývoje v oblasti silniční bezpečnosti.

  Generální ředitel společnosti Opel Španělsko si v Madridu převzal ocenění během ceremoniálu v senátu. Cenu mu předal Jose Maria Plaza, ředitel Péče o zákazníky pojišťovny AXA, které tuto kategorii sponzorovala.

   

  „Ponle freno“ je občanská platforma podporovaná mediální společnosti „Atresmedia“, která poskytuje podněty k vylepšením bezpečnosti provozu, stavu silnic apod. a snaží se vzdělávat veřejnost.

  Balíček služeb OnStar, který je dostupný skrz celou modelovou řadu Opel, přesvědčil tuto iniciativu ve všech směrech.

   

  Zdroj: http://www.antena3.com/ponlefreno/premios/8-edicion/premio-axa-innovacion-desarrollo-seguridad-vial-sistema-opel-onstar_2016033000250.html

  Přečíst článek
Další
Předchozí
 1. OCENĚNÍ ZA INOVACE
 2. PONLE FRENO
Další
Close

Zdroj: http://www.auto-moto.com/awards/award-techno/vainqueur-award-techno-2015-opelsysteme-onstar-46634.html

 

 

1 Síla signálu sítě a dostupnost se mohou lišit dle regionu, času a počasí.