Opel CNG – Technology & Safety
Opel ecoFLEX

Technologie ecoFLEX

Pro zelenější svět: ecoFLEX je součástí inovativních technologií Opel.

Objevte ekologičtější klasické motory
Opel - Udržitelnost

Udržitelnost

Technologie, které chrání životní prostředí a šetří palivo.

TECHNOLOGIE A BEZPEČNOST.

Užívání automobilů je stále dražší a dražší. Díky modelům Opel CNG si zajistíte mobilitu a flexibilitu - za nižší náklady. Opel nabízí novější technologie, originální instalaci výrobce, odolnost, záruku a bezpečnost pro všechny modely s pohonem na plyn.Enlarge

Optimální kvalita

Zemní plyn je stlačen pod velkým tlakem. Výsledkem je naplnění vozu plynem pod tlakem cca 200 barů. Plyn je uchován ve speciálních nádržích. ty jsou umístěné zespodu vozu, což ušetřilo spoustu místa uvnitř vozu a v jeho zavazadlovém prostoru. Samozřejmě při zachování nejvyšší míry bezpečnosti. Motor byl optimalizován pro provoz na zemní plyn, aby poskytoval optimální odolnost a spolehlivost. To znamená, že všechny komponenty pohonu na CNG byly zakomponovány do bezpečnostní struktury vozu. Díky originálním dílům a montáži přímo ve výrobě vozů zaručujeme nejvyšší kvalitu.


Enlarge

Na bezpečné straně

Oproti zavedeným názorům, je provoz na stlačený zemní plyn extrémně bezpečný. Má nižší hustotu než vzduch, což umožňuje jeho rychlé rozptýlení. To jej činí bezpečnější než klasická tekutá paliva. Zemní plyn má také daleko vyšší bod vzplanutí. Váš vůz CNG lze bez obav parkovat i v podzemních garážích. Bezpečnost je jednou z hlavních priorit značky Opel pro vozy na CNG. Výsledkem je instalace systémů Opel CNG do míst, která jsou chráněna při nehodách a jsou tak zakomponovány do bezpečnostní struktury vozu. Získáte vůz s pohonem CNG s kvalitními moderními technologiemi, na které jste u vozů Opel zvyklí. Získáte odolnost, záruku výrobce a maximální bezpečnost.