Opel LPG – Technology & Safety
Opel ecoFLEX

Technologie ecoFLEX

Pro zelenější svět: ecoFLEX je součástí inovativních technologií Opel.

Objevte ekologičtější klasické motory
Opel - Udržitelnost

Udržitelnost

Technologie, které chrání životní prostředí a šetří palivo.

TECHNOLOGIE A BEZPEČNOST.

Jelikož ceny pohonných hmot stále kolísají a myšlení společnosti se ubírá stále více k ekologii, nabízí Opel jako alternativu pro tyto zákazníky svojí řadu modelů LPG. Novější technologie a bezpečnost jsou hlavními vlastnostmi vozidel na LPG přímo z výroby.

Tlačítko LPG Enlarge

Kvalita ve svém nejlepším podání

Kapalný plny je směsí propanu a butanu. Kapalní při relativně nízkém tlaku cca 5-10 barů a je v nádrži uchováván v kapalné formě. To umožňuje značné výhody, jelikož v kapalném stavu zabírá 260x méně místa než v plynném stavu. To umožňuje uchování velkého množství energie na malém prostoru. Díky originálním dílům a montáži přímo ve výrobě vozů zaručujeme nejvyšší kvalitu. Koupě motorů LPG vám přináší značné výhody. Motor byl nastaven, aby splnil specifické vlastnosti pohonu na LPG. Speciální ventily a těsnění poskytují kvalitu a odolnost, kterou očekáváte od produktů Opel.


nádrž LPG Enlarge

Zaručená bezpečnost

Nabízíme vám kompletní bezstarostný LPG produkt díky náročným testovacím procedurám včetně crash testů. Výsledkem je instalace systémů Opel LPG do míst, která jsou chráněna při nehodách a jsou tak zakomponovány do bezpečnostní struktury vozu. Robustní nádrže jsou umístěny místo rezervního kola, pro vůz Zafira jsou umístěny zespodu vozu. A také můžete jednoduše do podzemních garáží. Získáte vůz s pohonem LPG s kvalitními moderními technologiemi, na které jste u vozů Opel zvyklí. Získáte odolnost, záruku výrobce a maximální bezpečnost. LPG z výroby nabízí dlouhou životnost motoru díky upraveným ventilům.