Předchozí
Další
Předchozí
Další

Ke stažení

OPEL COMBO VAN.

Užitkový vůz pro všechny profesionály.

Dvě délky, dvě výšky, šest motorů, manuální převodovka k dispozici pro 1.6 CDTI (90 k) a přepravní kapacita až 1 tuna? Užitkové vozy Opel Combo to vše mají. Chcete více? To vše je připraveno a čeká na vás.

 

Opel Combo byl navržen tak, aby pečoval o váš náklad, zaměstnance a firemní vybavení. Bude pro vás opravdu velkým přínosem. Zjistěte proč:

  • Nákladový prostor a kapacita
  • Praktický a prostorný desing
  • Komfortní, pohodlné a bezpečné
  • Vynikající hospodárnost a výkon

Enlarge

5.4 m3 a 1 tuna pro váš náklad

Kompaktní, prostorný a s jednoduchým nakládáním. Opel Combo pojme až 1000 kg nákladu o objemu až 5.4 m3. V této oblasti poráží svoji konkurenci. Objem nákladového prostoru bohatě postačí k přepravě nejobvyklejších nákladů a zároveň i pro příležitosti, kdy je potřeba extra prostor a nákladová kapacita.


Enlarge

Zjednodušte si život

Nový Opel Combo nabízí opravdový výběr z několika variant karoserie, funkčnost a výbavu.


Enlarge

Svěží a připravený k práci

Nový Opel Combo pečuje o svoji posádku, náklad a také ostatní účastníky silničního provozu, aniž by byly omezeny jeho přepravní schopnosti.


Enlarge

Brilantní kombinace

Praktičnost, robustnost a funkční elegance. To vše v sobě kombinuje Nový Opel Combo.


Enlarge

Dojeďte ještě dále, ušetřete ještě více

Nízká spotřeba paliva, delší servisní intervaly a záruky. Nový Opel Combo drží své náklady na provoz na rozumných hodnotách.


Enlarge

Dostupné varianty

Bohatá výbava již od základního modelu. Nový Opel Combo flexibilní přesně, jak vaše podnikání potřebuje. Vyberte si z celé řady komfortních prvků, informačních a zábavních system pro váš nový vůz. Nízká nebo zvýšená střecha, kratší nebo delší variant karoserie, prosklené či plné dveře, standardní nebo zvýšená užitečná hmotnost. Výběr je tak jednoduchý …


Nový Opel Insignia Hatchback – Další kroky
Další kroky

Více informací o vozu Opel Combo Van

Combo Tour