Předchozí
Další
Předchozí
Další

OPEL MOVANO.

Užitkový vůz pro jakýkoliv náklad.

Opel Movano je hvězdou ve světě dodávek. Působivý výběr variant, velikostí rozvoru, nosnosti nákladu a výšek, jej staví na čelní pozici. Užitkové varianty nabízí důmyslný design, excelentní hospodárnost a výkon a špičkový komfort ve své třídě.

 

Opel Movano je funkční v každém detailu. Minimalizuje náklady a zvyšuje firemní image a pohodlí. Zjistěte proč.

  • Nákladový prostor a přepravní kapacita
  • komplexní nabídka variant
  • pokročilý podvozek
  • čistý a hospodárný výkon
  • přesvědčivá bezpečnost

Enlarge

Splňuje vaše potřeby

4 délky karoserie, 3 výšky karoserie, pohon předních nebo zadních kol, široká paleta užitkových verzí nebo speciální verze, mezi něž patří valník a sklápěčka. Ať jsou vaše požadavky jakékoli, vždy je tu správné Movano. Řada verzí Podvozek, Podvozek s dvojkabinou a Platforma jsou skvělým základem pro jakoukoli speciální přestavbu u specialistů doporučených výrobcem. Váš prodejce Opel je zde pro vás v případě jakýchkoli konzultací vašich potřeb.


Enlarge

Komfort v pohybu

Opel Movano, který je navržen tak, aby zakládal nové trendy v oblasti pohodlí posádky a cestujících, je vybaven překvapivým počtem pokročilých prvků a užitečných úložných prostor. Klimatizace? Žádný problém. Osvětlení jako v letadle a ventilace pro cestující? To vše tady na vás čeká.


Enlarge

Ochrana posádky a nákladu

ESP® by nemělo být luxusem, stejně jako ABS. U vozů Opel Movano jsou oba prvky standardní u variant s pohonem zadních kol. A je zde mnohem více pokročilých prvků a navíc dokonalé zabezpečení vašeho nákladu.


Enlarge

Připraven k přepravě

Opel Movano ať už s pohonem předních nebo zadních kol, jednoduchou nebo dvojitou zadní nápravou, vždy přináší lepší ovladatelnost a dlouhé servisní intervaly. Jezdí doslova jako velký osobní automobil, ale s masivní kapacitou nákladu a tažného zatížení splňuje úlohu vynikajícího přepravce.


Enlarge

Výkonem k úsporám

Opel Movano nabízí řadu pěti osvědčených úsporných a vysoce výkonných naftových motorů. Moderní motory BiTurbo přináší výkon bez prodlevy a jsou k dispozici ve výkonových variantách 100 kW (136 k) s točivým momentem 340 Nm a 120 kW (163 k) s točivým momentem 360 Nm. Verze BiTurbo a ecoFLEX jsou vybaveny systémem Start/Stop pro úsporu paliva především v městském provozu. Verze BiTurbo mají také funkci ECO, které dále snižuje spotřebu paliva.


Opel Movano – Další kroky
Další kroky

Více informací o vozu Opel Movano