Nový Opel Vivaro – Objemy a užitečné zatížení

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

MÍSTO AŽ PRO 1.2 TUNY.

Optimální design, maximálně rovná ložná plocha a jednoduchý přístup do nákladového prostoru znamenají, že Nový Opel Vivaro je tím pravým pomocníkem při přepravě nákladu.

Enlarge

Spousta prostoru

Dvě délky a dvě výšky karoserie umožňují objem nákladového prostoru od 5.2 do 8.6m3 pro verzi Van. Délka nákladového prostoru je 2537 mm pro kratší verzi, delší verze se chlubí číslem 2937 mm. Nákladový prostor byl navržen pro jednoduchou nakládku a přepravu až 3 europalet.


Enlarge

Jednoduchý přístup – Možnost přepravy extra dlouhých nákladů

Rozměrné boční dveře umožňují jednoduchou nakládku europalet do vozu. Zadní dveře mohou být na přání otevíratelné až v úhlu 250 stupňů. Zvolit lze také výklopné zadní dveře. Pro přepravu dlouhých předmětů je k dispozici otvor v přepážce FlexCargo, který je umístěny pod sedadlem spolujezdce a umožňuje naložit předměty dlouhé až 3750 mm (pro kratší verzi karoserie L1) a 4150 mm (pro delší verzi karoserie L2).


Enlarge

Chrání vaše investice

Náklad a posádka vozu jsou chráněni díky upínacím okům v nákladovém prostoru. Ochranu stěn a podlahy nákladového prostoru zajišťují dřevěné panely, které jsou vyrobeny na míru vozu Vivaro.