Nový Opel Vivaro – Komfort a funkčnost

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

ROSTORNÝ A KOMFORTNÍ.

Mnoho drahocenného času je ztraceno díky špatné organizaci. Nový Opel Vivaro přináší novou úroveň komfortu a úložných prostor pro posádku.

Enlarge

Prostor řidiče

Vysoko umístěná řadicí páka, nový výškově i podélně nastavitelný volant s ovládáním infozábavního systému, sedadlo s loketní a bederní opěrkou nastavitelné v 6 směrech a další prvky výrazně přispívají k pohodlí řidiče a jeho kontrole nad vozem.


Enlarge

Odkládací prostory v kabině

9 otevřených a uzavřených odkládacích prostorů, optimálně umístěné držáky nápojů a odkládací prostory v ;palubní desce o objemu 24 litrů spolu s 54 litrovou schránkou pod multifunkčním sedadlem (na přání) zaručují dostatek místa pro všechny potřebné pracovní věci.


Enlarge

Equipped for business

Praktický odnímatelný klip na dokumenty, který lze upevnit do vertikální polohy zajistí dobrou dostupnost řidiče k důležitým dokumentům.

Další prvky mobilní kanceláře zahrnují:

 

  • Multifunkční sklopné sedadlo, které vytvoří úložný prostor pro tablet nebo přenosný počítač a praktický klip na dokumenty.
  • Dokovací stanici pro chytrý telefon na palubní desce.
  • Dokovací stanici tabletu na palubní desce.

 

Pro ještě vyšší úroveň efektivity a pohodlí je možné objednat bez klíčové odemykání vozu Keyless Open & Start a selektivní uzamykání dveří.


Enlarge

Prvotřídní infozábavní systémy

Výběr z řady moderních infozábavních systémů je jen na vás. Jedno-dinové autorádio R16 BT USB a dvou-dinové autorádio CD18 BT USB obsahují připojení Bluetooth® pro streamování audia a telefonování hands-free, připojení USB v palubní desce a externí USB pro připojení přenosných zařízení.

 

Systém NAVI 50 IntelliLink je vybaven 7-palcovým dotykovým barevným displejem a mapovými podklady pro celou Evropu. Prvotřídní systém NAVI 80 IntelliLink navíc přidává prvky jako 3D pohled z ptačí perspektivy a technologii IntelliLink pro bezdrátové propojení systému a chytrého telefonu včetně hlasového ovládání a služeb TomTom Live Services.


Enlarge

Více pohodlí, měne stresu.

Nastavení klimatu v kabině zajišťuje manuální klimatizace nebo elektronická automatická klimatizace (ECC), pro Opel Vivaro Combi lze objednat ještě samostatné topení pro zadní cestující.

 

Díky parkovací kameře je parkování snazší, obraz situace za vozem je promítán na displej v palubní desce nebo do vnitřního zpětného zrcátka.