Nový Opel Vivaro – Příslušenství

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

NOVÝ OPEL Vivaro příslušenství.

Nový Opel Vivaro přináší oceňovanou filozofii značky Opel i do segmentu užitkových vozů. Vybrat si můžete z celé řady příslušenství pro váš Opel Vivaro.

 

Pro zobrazení kompletní nabídky originálního příslušenství Opel doporučujeme navštívit náš online katalog nebo navštívit nejbližšího prodejce užitkových vozů Opel.

Enlarge

Pohodlí a péče

Budete se cítit jako doma. Ve vozidle strávíte tolik času, že se často stává vaším druhým domovem. Vše co potřebujete, aby váš Opel vypadal stále perfektně a byl tak pohodlný, jak jen potřebujete: od koberečků po potahy sedadel.


Enlarge

Infozábava

Abyste mohli být stále v kontaktu – s vaší firmou, rodinou nebo dopravním zpravodajstvím. Podívejte se na možnosti infozábavy pro model Vivaro.


Enlarge

Bezpečnost a ochrana

Jezděte bezpečněji a vypadejte lépe. Postarejte se o cestující i náklad. V nabídce najdete vše, co potřebujete: parkovací kamery, ochranu stěn nákladového prostoru, zástěrky, sady žárovek a dětské sedačky.


Enlarge

Přepravní systémy a nosiče

Nové Vivaro se chlubí maximálním objemem nákladového prostoru. Příslušenství Opel vám pomůže s organizací nákladu. Od ochranných panelů interiéru nákladového prostoru po tažná zařízení. Náš výběr zahrnuje výrobky originální konstrukce Opel a také výrobky našeho partnera, společnosti Thule, předního výrobce systémů nosičů.


Enlarge

Ráfky

Styl a praktičnost v jednom. Opel vám nabízí řadu ocelových ráfků a ráfků z lehkých slitin a také kompletní zimní kola. Vybrat tis také můžete z celé palety sněhových řetězů Thule.