Předchozí
Další
Od
299 900 Kč

Opel získal ocenění Red Dot Award za komunikační kampaň.

Opel ADAM je trendy vůz s obrovskou mírou individualizace a osobitým stylem komunikace. Díky hlasově ovládanému infozábavnímu systému IntelliLink přes Siri Eyes Free je ADAM vozem s nejlepší konektivitou na trhu malých vozů. Navíc se chlubí i konfigurační aplikací pro iPad – ADAM&YOU.

OPEL ADAM.

Užijte si své auto do města.

Opel ADAM je jedinečný. Není to jen odvážným postojem a zajímavými barvami. S vozem ADAM, jste pánem designu jen a jen vy. Vás Opel ADAM bude tématem mnoha diskuzí. Vyberte si jednu z verzí ADAM SLAM ADAM JAM nebo ADAM GLAM. Inspirovat vás bude take výkonná verze ADAM S.

 

Ponořte se do světa osobitosti a objevte znovu vaše město za volantem vozu ADAM.

 

  • Svěží a silný design.
  • Zůstaňte ve spojení díky technologii IntelliLink, all-in-one multimediálnímu systému.
  • Komfort a styl interiéru vám umožní se pohodlně usadit a užívat si.
  • Prostě si odpočiňte a užívejte si bezpečí
  • Zábavnou a hrdou jízdu

Enlarge

Fantastická čtyřka

Nový ADAM S skvěle doplňuje řadu předchozích modelů ADAM JAM, ADAM GLAM a ADAM SLAM. Všechny modely se pyšní dvoubarevným schématem karoserie a atraktivním designem. Interiér plní to, co slibuje exteriér. Nasedněte a vytvořte si svůj vlastní styl díky neomezené individualizaci.


Enlarge

Přizpůsobte si vůz ADAM

ADAM je zosobněním individuality a moderního designu. Ale život mu vdechnete vy, svým vlastním stylem. Seznam možností přizpůsobení vozu ADAM je téměř nekonečný. Výběr je jen na vás. Přizpůsobte si vůz ADAM podle svých představ.


Enlarge

Zůstaňte v kontaktu a správně naladěni

Prohlédněte si jediný a jedinečný multimediální systém “IntelliLink”. Nabízí připojení smartphonů se systémy Android a iOS. Vstupte do světa hudby, videa a map na 7-palcovém dotykovém barevném displeji v palubní desce vozu ADAM. Opel ADAM také integruje systém Siri Eyes Free z vašeho iPhonu. Stane se tak vaším osobním asistentem.


Enlarge

Řízení je nyní zábavnější

Když se řekne ADAM, není to jen o vzhledu. Tento malý městský vůz se pyšní technologiemi, který byste čekali u velkých automobilů. Parkovací asistent, vylepšený posilovač řízení a klimatizace jsou jen vybranými systémy.


Enlarge

Buďte v pohodě

Parkování bude zábavou. Tento svěží vůz nejenže najde vhodné parkovací místo, ale také do něj rovnou zaparkuje. Udělejte si život snazší. A to není zdaleka vše. Při zmáčknutí tlačítka "City" se nastaví posilovač řízení na citlivější program pro jednodušší manévrování.


Enlarge

Dynamický výkon začíná zde

Nový Opel ADAM S přináší nový motor 1.4 Turbo ECOTEC® o výkonu 110 kW (150 k) s masivním točivým momentem 220 Nm, který opravdu ucítíte. Pokud chcete klidnější jízdu je pro vás připraven tříválcový motor 1.0 Turbo ECOTEC® s výkonem 66 kW (90 k) nebo 85 kW (115 k), Všechny jsou vybaveny skvělou 6-stupňovou převodovkou Opel.

 

Všechny motory modelu ADAM, kromě verze 1.4 LPG, splňují emisní normu Euro 6. Vybrat si můžete i Sadu ecoFLEX Technology, která spotřebu paliva ještě snižuje.

 

Pokud chcete ještě vyšší úsporu financí, vyberte si motor 1.4 LPG, který bude normu Euro 6 splňovat na konci jara 2015.


Další kroky