Předchozí
Další
Předchozí
Další

Bluetooth® kompatibilita

Chcete ve vašem voze bezpečně a pohodlně používat vaše mobilní zařízení? Zde naleznete více informací o hands-free volání, streamování hudby a dalších funkcích.

Kompatibilní mobilní telefony.

OPEL ASTRA.

Elegantní sedan.

Opel Astra je na silnici stejně dynamický jako jeho vzhled. Spojí vás se silnicí díky skvělému řízení a perfektnímu podvozku. K tomu přidejte efektivní motory a výsledkem je neopakovatelný zážitek z řízení.

 

Hledáte stylový vůz s velkým prostorem a flexibilitou? Prozkoumejte skvělé funkce a vlastnosti vozu Opel Astra.

  • Stylový design, který zaujme
  • Vynikající pohodlí
  • Skvělá jízdní dynamika
  • Reaktivní motory
  • Nejmodernější bezpečnostní prvky

Enlarge

Sportovní elegance

Poznejte ladné proporce vozu Opel Astra Sedan. Nechává konkurenci ve svém stínu.


Enlarge

Senzační komfort

Interiér do puntíku splní očekávání, která se od něj čekají již při pohledu zvenčí. Stylový ergonomický interiér nabízí dostatek pohodlí pro pět osob a promyšlené odkládací prostory.


Enlarge

Excelentní řízení

Když máte k dispozici nejmodernější technologie, je řízení pohodlnější, bezpečnější a klidnější. Opel Astra přináší různé zážitky z jízdy, které ladí s vaší náladou a stylem.


Enlarge

Čistě perfektní

Nové úsporné a efektivní pohonné jednotky jsou hlavními aspekty vozu Opel Astra. Vyberte si z řady naftových, benzínových a LPG motorů.


Enlarge

Opravdová bezpečnost

Výjimečný systém aktivních a pasivních bezpečnostních systémů Opel Safetec® je jedním ze základních pilířů všech modelů Opel. Díky vozu Opel Astra je bezpečnost stylová a all-inclusive.


Opel Astra Sedan – Další kroky
Další kroky