Předchozí
Další
Předchozí
Další

Nejvyšší standardy bezpečnosti: Opel GTC a Opel Zafira Tourer získaly hodnocení 5 hvězdiček v testech Euro NCAP.

Testy nezávislé organizace Euro NCAP pravidelně hodnotí vozy Opel na nejvyšších příčkách. Experti ohodnotili Opel GTC a Opel Zafira Tourer nejvyšší známkou 5 hvězdiček v oblasti bezpečnosti a prevence nehod.

Přečíst článek

Bluetooth® kompatibilita

Chcete ve vašem voze bezpečně a pohodlně používat vaše mobilní zařízení? Zde naleznete více informací o hands-free volání, streamování hudby a dalších funkcích.

Kompatibilní mobilní telefony.

OPEL GTC.

Kompaktní sportovní vůz.

Opel GTC v sobě kombinuje městský trendy vůz se sportovním vzhledem a interiérem. Výkonné motory a bezkonkurenční podvozek přináší zábavu za volantem. Bezpečnostní výbava pak větší klid na všech cestách.

 

Kompaktní, praktický a s výrazným designem. Opel GTC je dospělé sportovní coupé.

 

A co jej činí originálním?

  • Sofistikovaný design
  • Dynamické řízení
  • Skvělá úroveň pohodlí
  • Výkonné motory
  • Vysoká úroveň bezpečnosti

Enlarge

Dynamický vzhled, sportovní styl

Avantgardní design, který je jednoznačně rozeznatelný, ale slovy téměř nepopsatelný. Podívejte se zblízka na Opel GTC. Linie, které přetváří tradiční křivky karoserií kupé, široký postoj a známé designové prvky vozů Opel.


Enlarge

Objevte znovu radost z řízení vozu

Technologie, která usnadňuje řízení a dělá z něj zábavu. To vše se povedlo dát do vínku vozu Opel GTC. Městský provoz, venkovské cesty nebo dálnice – na každém typu silnice ve vás vzbudí vášeň.


Enlarge

Prostor, který vás nadchne

Perfektní ergonomie, kvalitní zpracování a materiály a zavazadlový prostor spolu s odkládacími schránkami usnadňují cestování na krátké i dlouhé vzdálenosti. Interiér vozu lze samozřejmě přizpůsobit svému stylu díky mnoha volitelným detailům.


Enlarge

Určeno pro radost

Opel GTC nabízí širokou paletu výkonných benzínových a naftových motorů o výkonu až 147 kW (200 k).


Enlarge

Bezpečný a uklidňující

Výkon znamená více než jen dynamika, řízení a točivý moment. Posouvá se do aktivní a pasivní bezpečnosti, které vám přináší jistotu na silnicích a více zábavy za volantem vozu Opel GTC.


Opel GTC – Další kroky
Další kroky