Předchozí
Další
Předchozí
Další

Ke stažení

Nový Opel Combo: Široká nabídka výkonných variant

Nová generace modelu Opel Combo nabízí chytrá řešení v segmentu kompaktních vanů. Přichází na trh v několika variantách, s technickými vylepšeními, hospodárností a přitom nabízí maximální užitnou hodnotu.

OPEL COMBO TOUR.

Ekonomický malý rodinný van.

Prostor a flexibilita jsou hlavní silné stránky vozu Opel Combo Tour Podívejte se dovnitř a odhalíte perfektní prostor pro vaši rodinu, koníčky, zábavu, sport a dovolenou A nebo spojení všech uvedených s vaším podnikáním.

 

Navrženo tak, aby přeprava vaší rodiny dostala nový rozměr flexibility a prostoru při zachování ohleduplnosti k životnímu prostředí a úspornosti provozu. Zjistěte proč:

  • praktická prostorná konstrukce
  • komfort, pohodlí a bezpečí
  • sedadla a prostor nejlepší ve své třídě
  • vynikající hospodárnost a výkon

Enlarge

Bezchybná kombinace

Praktičnost, robustnost a funkční elegance. To vše v sobě kombinuje Opel Combo Tour.


Enlarge

Svěží a připravený k práci

Opel Combo pečuje o svoji posádku, náklad a také ostatní účastníky silničního provozu, aniž by byly omezeny jeho přepravní schopnosti.  Pro zvýšení komfortu můžete přidávat dodatečnou výbavu a originální příslušenství.


Enlarge

Zjednodušte si život

Snadné nakládání, jednoduchá změna konfigurace a nadání v mnoha oblastech. Takový je Opel Combo Tour, který nabízí skutečně bohaté možnosti při výběru funkčnosti, rozměrů karoserie a výbavy. Oceníte také sklopná a vyjímatelná sedadla druhé respektive třetí řady, možnost 7-místné varianty a rozšíření zavazadlového prostoru ze standardních 800 až na 3200 litrů.


Enlarge

Jezděte dále, ušetřete více

Úsporný, co se týče spotřeby paliva, dlouhé servisní intervaly a záruka proti prorezavění. Opel Combo Tour drží výdaje vaší rodiny na rozumných hodnotách.


Opel Combo Tour - Další kroky
Další kroky

Další informace o vozu Opel Combo Tour.