Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

NOVÁ DEFINICE KONTROLY A VYTŘÍBENOSTI.

Nový Opel Insignia kombinuje vysokou kvalitu materiálů s perfektní ergonomií a technologiemi. To zajišťuje vysoký komfort všech cestujících.

Enlarge

Ergonomická sportovní sedadla

Sedadlo je nezbytnou potřebou bez ohledu na to, jak dlouhá bude vaše cesta. Plně ortopedické ergonomické sedadlo je nastavitelné v 8 směrech a má pneumatickou bederní opěrku nastavitelnou ve 4 směrech. Perfektně se tak přizpůsobí vaší postavě. Také prodlužovací sedák sedadla poskytuje nohám uvolňující oporu. V té nejvyšší úrovni výbavy jsou sedadla z perforované kůže v černé a béžové barvě s vyhříváním a větráním, elektrickým ovládáním pouhými konečky prstů a pamětí. Díky tomu je Opel Insignia uveden do nejvyšší třídy luxusu. Ale i verze s manuálním nastavováním a látkovým potahem vám poskytne stejnou úroveň ortopedické opory.

 

Ergonomické sportovní sedadlo je schváleno a doporučeno AGR, (Aktion Gesunder Rücken e. V.), německou lékařskou asociací, která stanovuje ortopedické požadavky na automobilová sedadla.


Enlarge

Klimatizace a vyhřívaný kožený volant

Vyhřívaný volant? Vyhřívaná a větraná sedadla? Ovládací prvky najdete nedaleko ovládání systému klimatizace. Dvou zónová Elektronická klimatizace je vybavena dotykovými displeji pro jednoduché ovládání. Zvyšuje tak komfort posádky ať jsou mrazivá rána, nebo horká letní odpoledne.


Enlarge

Pokročilý parkovací asistent

Pokročilý parkovací asistent zjišťuje pomocí předních a zadních senzorů vhodné parkovací místo a potom pomocí vizuálních pokynů, zobrazovaných na centrálním displeji navádí řidiče na toto parkovací místo. Tento systém se aktivuje stisknutím tlačítka a je řízen počítačem. Samozřejmě zároveň detekuje překážky. Písemná i vizuální grafika ukazuje směr jízdy vozu a úhel natočení kol. Výsledkem je perfektní podélné zaparkování i v omezených prostorech.


Enlarge

Elektrická parkovací brzda

Dotykem ovládaná elektrická parkovací brzda vozu Nový Opel Insignia nabízí zvýšenou bezpečnost parkování, ale i ulehčení námahy řidiče. V součinnosti s Hill Start Assist (Asistent rozjezdu do kopce) a se systémem Hill Hold, kteréžto oba systémy zabraňují couvnutí zpět při zastavení ve svahu, vám tato brzda umožní hladký a snadný rozjezd do kopce. Zároveň zvyšuje vaši bezpečnost a pohodlí.


Enlarge

Open & Start

Bezklíčový systém vozu Nový Opel Insignia usnadňuje jeho každodenní používání a poskytuje dobrou ochranu proti krádeži. Open&Start rozpozná identifikační kód řidiče (UID) díky senzorům v klikách dveří a v nárazníku. Odemkne celé auto, pokud je stisknuto tlačítko na klice dveří. Pro bezklíčové nastartování nebo vypnutí motoru je UID identifikováno senzory uvnitř vozu. Sloupek řízení se odemyká a zamyká automaticky, startování a vypínání motoru je pak prováděno tlačítkem. V případě nouze lze otevřít vůz integrovaným výklopným klíčem v UID dveřmi řidiče.Enlarge

Chytré odkládací schránky

Nový Opel Insignia má vhodné odkládací schránky ve snadném dosahu řidiče i ostatních cestujících. Jsou to kapsy na mapy na zadní straně předních sedadel, kapsy ve dveřích, odkládací schránka u řidiče, držák nápojů vepředu i vzadu, velká odkládací schránka spolujezdce, držák slunečních brýlí a odkládací prostor v loketní opěrce ve středu zadního sedadla. Chcete používat počítač či jiné elektrické zařízení? Jako zvláštní nabídka je v podlahové konzole zásuvka 230 V.Enlarge

Zavazadlový prostor

Se zavazadlovým objemem 500 litrů nabízí Nový Opel Insignia Sedan jeden z nejprostornějších zavazadlových prostorů ve své třídě. Tento obsah je dostatečný pro více než jen volný víkend; dokáže také splnit všechny potřeby při podnikání a volnočasových aktivitách. Sklopná opěradla zadních sedadel v poměru 60:40 umožňují zvětšit zavazadlový prostor až na 1015 litrů, přičemž není nutno demontovat opěrky hlavy.

 

Víko zavazadlového prostoru vozu lze otevřít dálkovým ovládáním nebo dotykovým senzorem umístěným v logu Opel. Boční kapsy zavazadlového prostoru umožňují uložení menších předmětů v dosahu, zatímco prostor pod podlahou zavazadlového prostoru umožňuje uložení věc, které potřebujete jen zřídka.