Nový Opel Insignia Hatchback - Doporučujeme

Jste připraveni se naučit něco nového?

Naše návody vám umožní si vyzkoušet prvky infozábavních systémů vozu Insignia.

Klikněte při zahájení
Nový Opel Insignia Hatchback - Doporučujeme

Nějaké otázky?

Navštivte Časté dotazy (FAQ) ohledně funkcí infozábavních systémů vozu Insignia.

Zobrazit časté dotazy

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

JASNĚJŠÍ INFORMACE.

Displeje, které vám dají přesně ty informace, které potřebujete Jasné, jednoduché, intuitivní, srozumitelné. Uživatelské rozhraní (HMI) infozábavních systémů Nové Insignie dělají řízení jednodušší.

Enlarge

Ovládaní na volantu

Nový design volantu s ovládacími tlačítky na přání se perfektně drží a vypadá skvěle. Kombinace chromovaných prvků a perfektní ergonomie. Je součástí nových zážitků s vozem Insignia.


Enlarge

3.5 palcový Informační displej řidiče

Základním displejem je barevný displej o uhlopříčce 3,5 palce. Přesvědčí vás, že v Nové Insignii není nic základního a obyčejného. Informuje vás o základních parametrech vozu jako je spotřeba paliva, informace o dojezdu a ujetých kilometrech aktuální trasy a poskytuje informace z asistenčních systémů.


Enlarge

4.2 palcový Informační displej řidiče

Barevný displej o uhlopříčce 4,2 palce zobrazuje všechny potřebné údaje a přidává informace o audiosystému a telefonu a také umožňuje jejich ovládání. Dále zobrazuje navigační pokyny a poskytuje přístup k dalším oblíbeným funkcím díky ovládání na volantu.


Enlarge

8 palcový Informační displej řidiče

Velký, jasný a barevný displej o uhlopříčce 8 palců okamžitě oceníte. Zobrazí všechny potřebné informace o voze a vaší jízdě. Když zvolíte režim jízdy Sport, změní se digitální ukazatele na analogové.


Enlarge

Autorádio R300

Kolik informací a zábavy potřebujete? Základní rádio s barevným displejem R300 nabízí 4,2 palcový monitor, 7 reproduktorů a 25 předvoleb radiostanic. Připojení Aux-in a USB jsou samozřejmostí. Maximální výkon je 4x20 W a nastavit můžete až 6 zvukových předvoleb. Hlasitost a basy se nastavují také v závislosti na rychlosti vozu automaticky.


Enlarge

Autorádio R400 s Bluetooth®

Autorádio R400 přidává nad rámec specifikací autorádia R300 ovladače na volantu, připojení Bluetooth® pro telefonování a ovládání audia. Má vše, co budete pro svůj běžný den potřebovat.


Enlarge

IntelliLink Touch R700

Přivítejte IntelliLink. Systém IntelliLink Touch R700 umožňuje integraci prvků z vašeho smartphonu nebo tabletu, přímo do uživatelského rozhraní 8˝ dotykového displej, přes který je můžete ovládat.

 

Dotykový displej nabízí až 8 aplikací na jedné obrazovce s tlačítky ‘Zpět‘ a ‘Domů‘. Domácí obrazovku si lze upravit. Lišta aplikací je také okamžitě k dispozici a lze tak jednoduše přepínat mezi jednotlivými aplikacemi bez nutnosti opuštění hlavní obrazovky. Uložit lze až 60 oblíbených kontaktů, playlistů, adres, rádiových stanic. Stejně jednoduché je i jejich vymazání.

 

Hlasové ovládání je také dostupné, stejně jako používání touchpadu na středovém tunelu pro výběr radiostanic, ukládání oblíbených položek nebo telefonování. Celkem tak lze infozábavní systém ovládat čtyřmi způsoby: hlasem, tlačítky na volantu, dotykovým displejem nebo touchpadem na přání. Stačí si jen vybrat.

 

Kvalita zvuku je jednoduše perfektní. Mezi další výbavu patří připojení USB, Aux-in a také bezdrátové telefonování díky Bluetooth®.


Enlarge

IntelliLink Navi 900

Stejně jako IntelliLink Touch R 700 je verze

IntelliLink Navi 900 univerzálním propojovacím centrem technologií a navíc přidává navigační systém s možností ovládání hlasovými pokyny pro zadání cíle cesty nebo psaním písmen na touchpad na středovém tunelu. Lze také zadat adresu přímo z mobilního telefonu, kde je uložena u kontaktu.

 

Dalšími prvky jsou mapy celé Evropy, zobrazení

map 2,5D a 3D, pohled z ptačí perspektivy, zoom a přesun pozice a údaje o trase. Přesnost systému zvyšuje i kontrola a navigace v rámci jízdních pruhů na dálnici.

 

Interní paměť je rychlá a dynamická navigace je dostupná díky RDS TMC nebo placeným systémům v Británii a Francii. Komfortní procházení zprávami z dopravy je jednoduché,

jelikož jsou zobrazeny na celou obrazovku a indikovány na mapě.


Enlarge

BOSE® Sound System

S audiosystémy IntelliLink Touch R700 a IntelliLink Navi 900 si můžete vychutnat prvotřídní kvalitu zvuku díky BOSE® sound system.

 

Usedněte do mobilní koncertní síně. Tento 8 reproduktorový audiosystém přináší skvělý výkon, díky kterému si vy a vaši spolucestující vychutnáte perfektní kvalitu zvuku a prostorový zvuk. Zážitek je skvělý vepředu i vzadu. Výkon systému je 4x25 W and 2x50 W. Čistý zvuk přináší digitální zvukový procesor BOSE®. Dalším prvkem je 6 kanálový grafický ekvalizér.