Bluetooth® kompatibilita

Chcete ve vašem voze bezpečně a pohodlně používat vaše mobilní zařízení? Zde naleznete více informací o hands-free volání, streamování hudby a dalších funkcích.

Kompatibilní mobilní telefony.

NOVÝ OPEL INSIGNIA.

The high-tech hatchback.

Stylový, upravený, technicky a technologicky perfektní Nový Opel Insignia Hatchback v sobě kombinuje eleganci a praktičnost pětidveřového vozu. Zcela nový způsob ovládání vozu a jeho systémů vás nadchne. Čeká jen na vás.

 

Nový Opel Insignia Hatchback vás dostane svým designem, technologií a motory ecoFLEX s emisemi CO2 pouhých 98g/km.

 

• Skvělý design

• Komfort, který vás bude hýčkat

• Komfortní asistenční systémy

• Pokročilé ovládání a informační systém vozu

• Perfektní jízdní dynamika

• Výborné bezpečnostní hodnocení

 


Enlarge

Inspirující, sofistikovaný a vyladěný

Předchozí verze vozu Insignia nastavila zcela nové trendy, které nová verze ještě dále rozšiřuje. Vyvážené proporce zůstaly. Nyní jsou však dovedeny do dokonalosti.


Enlarge

Stylový komfort v každém ohledu

Ladné křivky a kvalitní materiály jdou ruku v ruce s perfektní ergonomií. Vítejte uvnitř vozu Nový Opel Insignia Hatchback. Vítejte v první třídě.


Enlarge

Asistenční systémy 360°

Kontrola nad vozem je to hlavní. Ať se dostanete do jakékoli situace, Nový Opel Insignia na ní bude připraven a bude jí čelit. Objevte technologie, které vás chrání, zvyšují váš komfort a zlepšují dynamiku vozu.


Enlarge

Síla a kontrola

V oblasti jízdní dynamiky je Insignia na čele své kategorie. Perfektní ovládání vozu a výkonné motory zajišťují skvělý zážitek za volantem vozu.


Enlarge

Bezpečnější a jistější

Insignia stanovila standardy v oblasti pasivní a aktivní bezpečnosti své kategorie. Nový model tak navazuje ještě vyšší úrovní bezpečnosti.


Enlarge

Informace určené jen vám

Pokročilá technologie, která pracuje pro vás a s vámi. Jasné a přehledné zobrazování informaci, intuitivní ovládání. Uživatelské rozhraní (HMI) vám poskytne všechny potřebné informace.


Nový Opel Insignia Hatchback – Další kroky
Další kroky

Více informací o vozu Nový Opel Insignia Hatchback.