New Opel Insignia Sports Tourer - Design

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

NEZAMĚNITELNÁ INSIGNIA SPORTS TOURER.

Hlavním prvkem, který Insignii jasně odlišuje je propracovaný design vozu. Objevte ladné křivky exteriéru a perfektní pohodlný interiér.

Enlarge

Design exteriéru

Přední maska vozu byla upravena a chromované prvky jsou nyní ještě výraznější. Přední světlomety jsou zvýrazněny novým stylovějším designem, stejně jako upravené mlhové světlomety.

 

Nové zadní LED světlomety přináší vozu další pomyslnou třešničku na dortu elegance a perfektně ladí s širokým postojem. Inovovaná je i chromovaná lišta s logem Opel.

 

Ve světě jednoduchosti a nudy vyniká Insignia Sports Tourer klasickými proporcemi a citem k detailům. Aerodynamické vlastnosti karoserie jsou také na předních příčkách této kategorie vozů.


Enlarge

Design interiéru

Jakmile otevřete dveře jakéhokoli vozu Insignia Sports Tourer, okamžitě na vás dýchne kvalita a prvotřídní design. Podívejte se, jak se palubní deska vine směrem k výplním dveří, které na ní plynule navazují a připomínají dobře známý tvar křídel. Vše na sebe skvěle navazuje a utváří dojem perfektní organizovanosti. Do toho zapadají i chytře umístěné odkládací schránky.

 

Moderní technologie jsou do tohoto designu perfektně integrované. Informační centrum řidiče, 8-palcový displej, dotykový displej i nový touchpad perfektně ladí s ostatními prvky interiéru.


Enlarge

Luxus koženého čalounění

Elegantní a komfortní je čalounění z pravé kůže. Prvek opravdového luxusu. Nová prémiové kůže Nappa v barvách „Brandy“ a „Indian Night“ posouvá vůz do vyšších kategorií. Vybírat můžete mezi neperforovanou kůží a perforovanou, která nabízí také odvětrávání sedadel.