Bluetooth® kompatibilita

Chcete ve vašem voze bezpečně a pohodlně používat vaše mobilní zařízení? Zde naleznete více informací o hands-free volání, streamování hudby a dalších funkcích.

Kompatibilní mobilní telefony.

NOVÝ OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER.

High-tech kombi.

Stylový, upravený, technicky a technologicky perfektní Nový Opel Insignia Sports Tourer přináší nový rozměr spokojenosti s řízením vozu. Zcela nový způsob ovládání vozu a jeho systémů vás nadchne. Čeká jen na vás.

 

Nový Opel Insignia Sports Tourer vás dostane svým designem, elegancí a technologiemi.

  • Skvělý design
  • Komfort, který vás bude hýčkat
  • Komfortní asistenční systémy
  • Pokročilé ovládání a informační systém vozu
  • Perfektní jízdní dynamika
  • Výborné bezpečnostní hodnocení


Enlarge

Inspirující, sofistikovaný a vyladěný

Předchozí verze vozu Insignia nastavila zcela nové trendy, které nová verze ještě dále rozšiřuje. Vyvážené proporce zůstaly. Nyní jsou však vyvedeny do dokonalosti.


Enlarge

Komfort, který s vámi spolupracuje

Ladné křivky a kvalitní materiály jdou ruku v ruce s perfektní ergonomií. Vítejte uvnitř vozu Nový Opel Insignia Sports Tourer. Vítejte v první třídě.Enlarge

Silný, bezpečný a jistý

Kontrola nad vozem je to hlavní. Ať se dostanete do jakékoli situace, Nový Opel Insignia Sports Tourer na ní bude připraven a bude jí čelit. Objevte technologie, které vás chrání, zvyšují váš komfort a zlepšují dynamiku vozu.Enlarge

Nová definice mobility a dynamiky

V oblasti jízdní dynamiky je Nová Insignia Sports Tourer na čele své kategorie. Perfektní ovládání vozu a výkonné motory zajišťují skvělý zážitek za volantem vozu.Enlarge

Bezpečnější a jistější

Insignia Sports Tourer stanovila standardy v oblasti pasivní a aktivní bezpečnosti své kategorie. Nový model tak navazuje ještě vyšší úrovní bezpečnosti.


Enlarge

Informace určené jen vám

Pokročilá technologie, která pracuje pro vás a s vámi. Jasné a přehledné zobrazování informaci, intuitivní ovládání. Uživatelské rozhraní (HMI) vám poskytne všechny potřebné informace.


Další kroky
Další kroky

Více informací o vozu Nový Opel Insignia Sports Tourer.