Opel Meriva – Pohodlí k relaxaci

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

NASTUPTE A UŽIJTE SI CESTOVÁNÍ.

Opel Meriva je od základu pohodlným vozem. Pokud chcete, může být ještě pohodlnější. Vyberte si z palety standardních prvků a prvků na přání, které vám umožní si jej užít ještě více.

Enlarge

Úložný systém FlexRail®

FlexRail® je jedinečný sestavný úložný systém umístěný mezi předními sedadly. Můžete uspořádávat prvky tohoto jedinečného systému na kolejnicích z hliníku a upravit si jej tak podle svých potřeb. Díky speciálnímu adaptéru s integrovanými držáky nápojů lze připevnit loketní opěrku na zadní stranu sklopeného zadního prostředního sedadla.

 

  • Optimální poloha opěrky rukou a držáků na nápoje u všech poloh sedadla
  • Velký, ale flexibilní úložný prostor, dostatečně prostorný pro kabelku, notebook, apod.
  • Snadno dosažitelný pro všechny cestující
  • Loketní opěrka a držáky nápojů navíc pro zadní sedadla


Enlarge

Panoramatická střecha

Pusťte slunce dovnitř vozu. Panoramatická střecha je umístěna nad oběma řadami sedadel, takže je celý interiér prosvětlený a vzdušný. A když už je slunce příliš, obsahuje elektrickou sluneční clonu, která Vám zajistí ochlazení.


Enlarge

Elektronická klimatizace

Díky elektronické klimatizaci si může řidič i spolujezdec nastavit vlastní teplotu. Senzory tuto teplotu hlídají a ovládají funkci systému.


Enlarge

Vyhřívaný volant

Jedinečným komfortním prvkem v této třídě vozidel je vyhřívání volantu, které rychle zahřeje vaše studené ruce. Je dostupné v kombinaci vyhřívanými předními sedadly pro ještě větší pohodlí.


Enlarge

Elektronická parkovací brzda

Standardní elektronická ruční brzda ovládaná tlačítkem nabízí zlepšení komfortu parkování i bezpečnosti a zmenšení úsilí řidiče. Zabraňuje tomu, aby se auto pohybovalo směrem dozadu při rozjezdu do kopce. Při rozjezdu se automaticky uvolní.

 

V případě potřeby ji lze použít jako běžnou ruční brzdu, když se auto pohybuje při zpomalování s ABS.


Asistent rozjezdu do kopce

Asistent rozjezdu do kopce vám umožní klidný rozjezd díky přidržení elektrické parkovací brzdy po dobu několik vteřin. Výsledkem je bezproblémové rozjíždění do jakéhokoli kopce.


Enlarge

Zadní kamera

Zadní parkovací kamera je instalována do madla pátých dveří a aktivuje se zařazením zpátečky. Zobrazovaný úhel je 130 stupňů a obraz je přenášen na barevný displej informačního systému. Výrazně usnadňuje parkování.


Enlarge

Odkládací prostory

Ergonomie vozu Opel Meriva není jen o pohodlném posezení a rozmístění ovládacích prvků. Opel Meriva kromě unikátního systému FlexRail® celkem nabízí až 32 otevřených i uzavřených úložných prostor pro řidiče a cestující. Vše má tedy ve voze své místo.


Enlarge

Zavazadlový prostor FlexFloo

Zavazadlový prostor byl navržen tak, aby Vám usnadnil život. Podlahu zavazadlového prostoru lze umístit ve dvou výškách. Ve vyšší poloze poskytuje rovnou nákladovou plochu se sklopenými zadními sedadly a úložný prostor schovaný pod podlahou. Nižší poloha zajistí místo pro větší náklady.

 

Mezi další vlastnosti patří:

  • uzavřený úložný prostor v boční stěně zavazadlového prostoru pro sadu první pomoci apod.
  • držák na výstražný trojúhelník
  • vysunovací úchytka pro tašky a přichycení podlahy nákladového prostoru v otevřené poloze
  • 4 oka pro uchycení nákladu