Opel Meriva - Design

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

ELEGANTNÍ ZVENKU, PROSTORNÝ UVNITŘ.

Nasedněte do vozu a užijte si nejlepší sedadla široko daleko. Výrazný design exteriéru je nyní modernější. Uvnitř vás přivítá moderní styl. Rozdíly naleznete především v detailech, kterými vás Opel Meriva přesvědčí.

Enlarge

Design exteriéru

Opel Meriva je výrazný, zajímavý a praktický. Jasné linie vozu, široký postoj, sebevědomý výraz a prosklené plochy vozu vás zaujmou na první pohled. Přední maska a zadní světlomety jsou hlavními detaily, které podtrhují výraz precizního zpracování vozu.

 

Podívejte se zblízka a uvidíte, že krása a kvalita vozu je i pod jeho „kůží“. Kvalitní vůz splní i taková přání, o kterých ještě nevíte. Ladné křivky exteriéru a interiéru vozu obsahují známé prvky designu Opel jako je například motiv křídla a ostří na bocích vozu.


Enlarge

Design interiéru

Uvnitř vozu Opel Meriva se budete cítit jako doma. Plynulé tvary palubní desky vypadají skvěle a obsahují také ergonomicky rozmístěné prvky ovládání. Skvělé materiály a detaily umocňují kvalitu zpracování interiéru vozu.

 

Ale to je jen část vašeho osobního světa uvnitř vozu. Další prvky jako flexibilita, která vychází ze skvělého designu a praktického inženýrství, vás přesvědčí.

 

Chystáte se na dlouhou cestu? Potřebujete rychle změnit konfiguraci sedadel? Je to jednoduché. Opel Meriva bude přesně takový, jaký si ho přejete.


Enlarge

'Active'

Nejlepším způsobem, jak dostat z Merivy maximum, je výběr výbavy 'Active'. Nebojte se popustit uzdu svým emocím a objevte unikátní styl interiéru 'Active'. Meriva 'Active'přináší skvělý vzhled a prvotřídní materiály. Ráfky z lehkých slitin s pěti dvojitými paprsky na přání přidávají vozu na eleganci a sportovních duchu zároveň.