Opel Meriva disponuje mnoha vylepšeními včetně skvělých motorů nové generace.

Opel Meriva se od uvedení první generace v roce 2003 stal hvězdou mezi malými rodinnými vozy.

Přečíst článek

Proč vozy Opel získávají tolik ocenění? Zde se to dozvíte.

Více informací o oceněních vozů Opel

Bluetooth® kompatibilita

Chcete ve vašem voze bezpečně a pohodlně používat vaše mobilní zařízení? Zde naleznete více informací o hands-free volání, streamování hudby a dalších funkcích.

Kompatibilní mobilní telefony.

OPEL Meriva.

Nenásleduje trendy, vytváří je.

Opel Meriva je místem, kde se setkává prostor a flexibilita. Je to rodinný vůz, který praktičnosti dodává dávku elegance.

 

Objevte jeho hlavní silné stránky:

  • Stylový výrazný design
  • Vysokou úroveň pohodlí, nejvyšší ve své třídě
  • Moderní bezpečnostní prvky
  • Efektivní pohonné jednotky
  • Pokročilá konektivita
  • Univerzálnost pro každodenní použití

Enlarge

Ergonomie vytváří pohodlí

Ergonomie je jen a jen o vás. Zapomeňte na bolest v zádech – při nastupování a vystupování z vozu díky unikátním bočním dveřím FlexDoors® a zvýšené poloze sedadel nebo díky systému sedadel FlexSpace® a nosiči kol FlexFix®. Německá asociace pro zdravá záda, AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V.), certifikovala všechna sedadla ve voze jako vhodná pro vaše záda i na dlouhé cesty.


Enlarge

Spojte se se zítřkem

Konektivita vám usnadní život – nebudete muset hádat, ale budete vědět. Opel Meriva vás udrží v kontaktu s okolním světem díky navigaci, USB a technologii Bluetooth®. Připojte tak svůj chytrý telefon k vozu, a ten se stane jeho nedílnou součástí.


Enlarge

Vystupte z řady

Praktický, stylový, malý, ale prostorný. Takový je Opel Meriva. Perfektní pohodlí sedadel, skvělý výhled, vnitřní flexibilní prostor a ergonomie jsou jeho hlavními silnými stránkami.


Enlarge

Dopřejte si prostor

Nastupte do zóny pohodlí. Opel Meriva přináší úroveň komfortu nejvyšší ve své třídě. Velký důraz byl kladen na kvalitní materiály, elegantní barvy, počet odkládacích prostorů a kvalitu zpracování ve všech úrovních výbavy. Celková úroveň pohodlí je vysoká, ale zvýšit ji můžete ještě sedadly s certifikací AGR, čímž uděláte i něco pro svá záda.


Enlarge

Buďte v bezpečí

Opel Meriva se postará o každého cestujícího díky kompletnímu systému pasivní bezpečnosti, který zahrnuje Systém zatažení pedálů (PRS), přední aktivní opěrky hlavy, dvojité předpínače předních bezpečnostních pásů a airbagy. Mezi aktivní systémy patří ABS, Elektronický stabilizační systém (ESP®Plus) a Elektronický rozdělovač brzdné síly (EBD). Pracují tak, abyste nikdy nemuseli pocítit, že je opravdu potřebujete. Opel Meriva je tak ještě bezpečnější.

 

Maximální hodnocení 5 hvězdiček EURO NCAP je jasným důkazem, jak je Opel Meriva bezpečný vůz. Dalšími prvky, o kterých se toto hodnocení nezmiňuje, jsou ochranná zóna díky opačně otevíraným zadním dveřím nebo Adaptivní přední světlomety (AFL).


Enlarge

Minimální náklady – maximální výkon

U vozu Opel Meriva neznamená snižování objemů motorů i poklesy výkonů. V technologickém centru Opel jsme se snažili dostat maximální výkony ze všech našich motorů bez ohledu na palivo. Vybrané modely splňují přísnou normu Euro 6, přičemž vybrat si můžete také manuální nebo 6stupňovou automatickou převodku.


Nový Opel Meriva – Další kroky
Další kroky