Opel Movano - Design a Varianty

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

TALENTOVANÍ PŘEPRAVCI OSOB.

3 délky karoserie, 2 výšky a plně flexibilní konfigurace. Od 6 až po 16 pasažérů. Opel Movano Combi a Movano Bus přináší moderní design pro vaši firmu.

Designová efektivita.

Každé Movano vypadá dobře, ale verze Bus a Combi mají více stylu díky velkým proskleným plochám. Široký postoj, výrazné oblouky kol a elegantní design dodají vašemu podnikání na stylu. Široké dveře usnadňují přístup do vozu. Uvnitř je Movano stejné – maximalizace prostoru, luxus a praktičnost. Dalším benefitem je flexibilita interiéru, který umožňuje snadnou úpravu. Ocení jej velké rodiny, hotelové taxi, sportovní týmy nebo přepravní společnosti na letišti.


Enlarge

Combi

Někdy potřebujete přepravit osoby, někdy zase více nákladu. Většinu času však potřebujete místo pro obojí. Díky variabilnímu prostoru pro náklad a pasažéry je Opel Movano Combi ideálním pomocníkem. Lze jej objednat pro 6 nebo 9 osob, ve dvou délkách karoserie a dvou výškách.


Enlarge

Bus

Opel Movano Bus poskytuje dostatek prostoru pro 16 nebo 17 osob. Je vybaven dvojitými sedadly na jedné straně uličky a samostatnými sedadly na straně druhé. Plně čalouněný interiér s policemi pro zavazadla, individuálním osvětlením a výdechy systémů ventilace na přání je ideální pro dlouhé cesty. Široké dveře s elektricky ovládaným schodem usnadňují nastupování a vystupování. Boční dveře lze na přání pořídit také elektrické.