Opel Insignia Country Tourer – Komfort

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

NOVÁ DEFINICE PROSTORU A POHODLÍ.

Opel Insignia Country Tourer kombinuje vysokou kvalitu materiálů s perfektní ergonomií a technologiemi. To zajišťuje vysoký komfort všech cestujících.

Enlarge

Ergonomická sportovní sedadla AGR pro řidiče a spolujezdce

Sedadlo je nezbytnou potřebou bez ohledu na to, jak dlouhá bude vaše cesta. Díky mnoha možnostem nastavení, včetně bederní opěrky a prodloužení sedáku, jsou tato ergonomická sedadla schválená německou asociací oropedů a lékařů zaměřujících se na záda, AGR, perfektními pomocníky v oblasti hledání té nejpohodlnější pozice za volantem. Tato sedadla jsou dostupná jen pro řidiče nebo pro oba přední cestující najednou.

 

Nejvyšší výbava obsahuje sedadla z perforované kůže s vyhříváním. Opel Astra se tak přibližuje vozům luxusních kategorií. Ovšem látková verze sedadel, pokud ji upřednostňujete, poskytuje stejnou úroveň ortopedické opory.


Enlarge

Klimatizace a vyhřívaný kožený volant

Vyhřívaný volant? Vyhřívaná a větraná sedadla? Ovládací prvky najdete nedaleko ovládání systému klimatizace. Dvouzónová Elektronická klimatizace je vybavena dotykovými displeji pro jednoduché ovládání. Zvyšuje tak komfort posádky ať jsou mrazivá rána nebo horká letní odpoledne.


Enlarge

Pokročilý parkovací asistent

Pokročilý parkovací asistent zjišťuje pomocí předních a zadních senzorů vhodné parkovací místo a potom pomocí vizuálních pokynů, zobrazovaných na centrálním displeji navádí řidiče na toto parkovací místo. Tento systém se aktivuje stisknutím tlačítka a je řízen počítačem. Samozřejmě zároveň detekuje překážky. Písemná i vizuální grafika ukazuje směr jízdy vozu a úhel natočení kol. Výsledkem je perfektní podélné zaparkování i v omezených prostorech.


Enlarge

Elektrická parkovací brzda

Dotykem ovládaná elektrická parkovací brzda vozu Opel Insignia Country Tourer nabízí zvýšenou bezpečnost parkování, ale i ulehčení námahy řidiče. V součinnosti s Asistentem rozjezdu do kopce a systémem Hill Hold, které zabraňují couvnutí vozu směrem dozadu při zastavení ve svahu, vám tato brzda umožní hladký a snadný rozjezd do kopce. Zároveň zvyšuje vaši bezpečnost a pohodlí.


Enlarge

Open & Start

Bezklíčový systém vozu Nový Opel Insignia usnadňuje jeho každodenní používání a poskytuje dobrou ochranu proti krádeži. Open&Start rozpozná identifikační kód řidiče (UID) díky senzorům v klikách dveří a v nárazníku. Odemkne celé auto, pokud je stisknuto tlačítko na klice dveří. Pro bezklíčové nastartování nebo vypnutí motoru je UID identifikováno senzory uvnitř vozu. Sloupek řízení se odemyká a zamyká automaticky, startování a vypínání motoru je pak prováděno tlačítkem. V případě nouze lze otevřít vůz integrovaným výklopným klíčem v UID dveřmi řidiče.


Enlarge

Chytré odkládací schránky

Opel Insignia Country Tourer má vhodné odkládací schránky ve snadném dosahu řidiče i ostatních cestujících. Jsou to kapsy na mapy na zadní straně předních sedadel, kapsy ve dveřích, odkládací schránka u řidiče, držák nápojů vepředu i vzadu, velká odkládací schránka spolujezdce, držák slunečních brýlí a odkládací prostor v loketní opěrce ve středu zadního sedadla. Chcete používat počítač či jiné elektrické zařízení? Jako zvláštní nabídka je v podlahové konzole zásuvka 230 V.


Flexibilní zavazadlový prostor

Nízká nakládací hrana a široký vstup do zavazadlového prostoru zajišťují pohodlné nakládání vašich zavazadel. Pohodlné a jednoduché je také měnit vlastnosti zavazadlového prostoru podle potřeb. Během pár vteřin lze sklopit zadní sedadla dělitelná v poměru 60:40. Není nutno ani demontovat opěrky hlavy. Výsledkem je maximální objem zavazadlového prostoru až 1530 litrů.

 

Standardní objem zavazadlového prostoru je 540 litrů a to je dost na všechny potřebné věci pro rodinu i obchod. Pro zajištění nákladu jsou v zavazadlovém prostoru 4 uchycovací oka.

 

Skvělým prvkem je výsuvná podlaha zavazadlového prostoru, která umožňuje lehčí naložení zavazadel. Jednoduše ji vysunete ven z vozu, umístíte na ní zavazadlo a zase ji zasunete zpět.


FlexOrganizer®

Tento modulární systém nabízí maximální flexibilitu přepravy díky několika prvkům.

 

Základem FlexOrganizeru® jsou kolejnice umístěné na bocích zavazadlového prostoru. Na ty lze připevnit speciální prvky, jako například háčky, úložné krabice, sítě apod. Zavazadlový prostor si tak přizpůsobíte svým aktuálním potřebám.

 

Fotografie ukazuje servisní krabici, nastavitelné upevňovací popruhy a boční síť. Kovovou dělící mříž lze objednat na přání a ocení ji především majitelé psů.


Eletrické otevírání víka zavazadlového prostoru

Elektrické otevírání víka zavazadlového prostoru se automaticky otevře a uzavře díky speciální hydraulické pumpě. Otevření víka umožňuje jeho madlo, zavření naopak speciální tlačítko na víku. Lze jej také ovládat dálkově klíčem od vozu nebo tlačítkem u prostoru řidiče. Víko lze samozřejmě ovládat i klasicky manuálně.

 

Jednotku víka lze naprogramovat, aby nedošlo k jeho poškození při parkování v garáži. Zastavit otevírání lze vó případě potřeby tlačítkem.