Nový Opel Insignia Country Tourer - Design

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

CHARAKTER SE POTKÁVÁ S DOBRODRUŽSTVÍM

Zvýšená podvozek a robustní ochrana karoserie přidávají vozu na dobrodružném výrazu a rozšiřují tak modelovou řadu vozu Insignia. Podívejte se na atletický design a luxusní interiér vozu Opel Insignia Country Tourer.

Enlarge

Odolná elegance

Přesně jak očekáváte. Country Tourer si vzal to nejlepší z verze Sports Tourer: elegantní linie, výraznou přední mřížku a světla denního svícení s technologií LED. Přidává však drobnosti, které jej činí tím pravým crossoverem. Ochranné panely pod vozem vpředu a vzadu, ochranné lemy blatníků a prahů, ale také dvojitou koncovku výfuku. Široký postoj a zvýšený podvozek jsou dalšími praktickými prvky. Vzhled vozu je svalnatý, dobrodružný a profesionální.


Enlarge

Design interiéru

Jakmile otevřete dveře jakéhokoli vozu Insignia Country Tourer, okamžitě na vás dýchne kvalita a prvotřídní design. Podívejte se, jak se palubní deska vine směrem k výplním dveří, které na ní plynule navazují a připomínají dobře známý tvar křídel. Vše na sebe skvěle navazuje a utváří dojem perfektní organizovanosti. Do toho zapadají i chytře umístěné odkládací schránky.

 

Moderní technologie jsou do tohoto designu perfektně integrované. Informační centrum řidiče, 8-palcový displej, dotykový displej i nový touchpad perfektně ladí s ostatními prvky interiéru.


Enlarge

Luxus koženého čalounění

Elegantní a komfortní je čalounění z pravé kůže. Prvek opravdového luxusu. Nová prémiové kůže Nappa v barvách „Brandy“ a „Indian Night“ posouvá vůz do vyšších kategorií. Vybírat můžete mezi neperforovanou kůží a perforovanou, která nabízí také odvětrávání sedadel.