Opel Insignia Country Tourer – Uživatelské rozhraní a Infozábavní systémy
Nový Opel Insignia Country Tourer – Návody ovládání systému infozábavy

Jste připraveni?

Naše návody vám poskytnou ukázky ovládání prvků infozábavy Nové Insignie.

Klikněte pro zahájení
Nový Opel Insignia Country Tourer – Časté dotazy ohledně infozábavy

Nějaké otázky?

Jděte do sekce Časté dotazy pro odpovědi týkající se základních funkcí systémů infozábavy.

Zobrazit Časté dotazy

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

JASNĚJŠÍ INFORMACE.

Displeje, které vám dají přesně ty informace, které potřebujete Jasné, jednoduché, intuitivní, srozumitelné. Uživatelské rozhraní (HMI) infozábavních systémů Nové Insignie dělají řízení jednodušší.

Enlarge

Ovládaní na volantu

Nový design volantu s ovládacími tlačítky na přání se perfektně drží a vypadá skvěle. Kombinace chromovaných prvků a perfektní ergonomie je součástí nových zážitků s vozem Insignia Country Tourer.


Enlarge

3.5 palcový Informační displej řidiče

Základním displejem je barevný displej o uhlopříčce 3,5 palce. Přesvědčí vás, že v Nové Insignii Country Tourer není nic základního a obyčejného. Informuje vás o základních parametrech vozu jako je spotřeba paliva, informace o dojezdu a ujetých kilometrech aktuální trasy a poskytuje informace z asistenčních systémů.


Enlarge

4.2 palcový Informační displej řidiče

Barevný displej o uhlopříčce 4,2 palce zobrazuje všechny potřebné údaje a přidává informace o audiosystému a telefonu a také umožňuje jejich ovládání. Dále zobrazuje navigační pokyny a poskytuje přístup k dalším oblíbeným funkcím díky ovládání na volantu.


Enlarge

8 palcový Informační displej řidiče

Velký, jasný a barevný displej o uhlopříčce 8 palců okamžitě oceníte. Zobrazí všechny potřebné informace o voze a vaší jízdě. Když zvolíte režim jízdy Sport, změní se digitální ukazatele na analogové.


Enlarge

Autorádio R300

Kolik informací a zábavy potřebujete? Základní rádio s barevným displejem R300 nabízí 4,2 palcový monitor, 7 reproduktorů a 25 předvoleb radiostanic. Připojení Aux-in a USB jsou samozřejmostí. Maximální výkon je 4x20 W a nastavit můžete až 6 zvukových předvoleb. Hlasitost a basy se nastavují také v závislosti na rychlosti vozu automaticky.


Enlarge

Autorádio R400 s Bluetooth®

Autorádio R400 přidává nad rámec specifikací autorádia R300 ovladače na volantu, připojení Bluetooth® pro telefonování a ovládání audia. Má vše, co budete pro svůj běžný den potřebovat.


Enlarge

IntelliLink Touch R700

Přivítejte IntelliLink. Systém IntelliLink Touch R700 umožňuje integraci prvků z vašeho smartphonu nebo tabletu, přímo do uživatelského rozhraní 8˝ dotykového displej, přes který je můžete ovládat.

 

Dotykový displej nabízí až 8 aplikací na jedné obrazovce s tlačítky ‘Zpět‘ a ‘Domů‘. Domácí obrazovku si lze upravit. Lišta aplikací je také okamžitě k dispozici a lze tak jednoduše přepínat mezi jednotlivými aplikacemi bez nutnosti opuštění hlavní obrazovky. Uložit lze až 60 oblíbených kontaktů, playlistů, adres, rádiových stanic. Stejně jednoduché je i jejich vymazání.

 

Hlasové ovládání je také dostupné, stejně jako používání touchpadu na středovém tunelu pro výběr radiostanic, ukládání oblíbených položek nebo telefonování. Celkem tak lze infozábavní systém ovládat čtyřmi způsoby: hlasem, tlačítky na volantu, dotykovým displejem nebo touchpadem na přání. Stačí si jen vybrat.

 

V závislosti na modelu chytrého telefonu lze pouhým stiskem tlačítka odesílat přednastavené zprávy nebo nechat systéme nahlas SMS zprávy přečíst.

 

Kvalita zvuku je jednoduše perfektní. Mezi další výbavu patří připojení USB, Aux-in a také bezdrátové telefonování díky Bluetooth®. DAB/DAB+, DMB-R a CD přehrávač jsou na přání.


Enlarge

IntelliLink Navi 900

Systém IntelliLink Navi 900 nabízí technologie jako systém Touch R700 IntelliLink pro integraci chytrých telefonů a přidává prvotřídní technologie navigačního systému. Mapu lze zobrazit ve 2D a 3D.

 

Zadávání destinace je velmi jednoduché. Kromě osmipalcového displeje lze využít hlasové ovládání nebo touchpad na přání. Používat také můžete gesta jedním, dvěma nebo třemi prsty. Touchpad také dokáže rozeznat psaní písmen prsty.

 

Interní paměť je rychlá a dynamická navigace je dostupná díky RDS TMC nebo placeným systémům v Británii a Francii. Komfortní procházení zprávami z dopravy je jednoduché,

jelikož jsou zobrazeny na celou obrazovku a indikovány na mapě.

 

Vlastnosti a kvalita zvuku je stejná jako u jednotky Touch R700 IntelliLink. DAB/DAB+, DMB-R a CD přehrávač jsou na přání.


Enlarge

BOSE® Sound System

S audiosystémy IntelliLink Touch R700 a IntelliLink Navi 900 si můžete vychutnat prvotřídní kvalitu zvuku díky BOSE® sound system. Usedněte do mobilní koncertní síně. Tento 8 reproduktorový audiosystém přináší skvělý výkon, díky kterému si vy a vaši spolucestující vychutnáte perfektní kvalitu zvuku a prostorový zvuk. Zážitek je skvělý vepředu i vzadu. Výkon systému je 4x25 W and 2x50 W. Čistý zvuk přináší digitální zvukový procesor BOSE®. Dalším prvkem je 6 kanálový grafický ekvalizér.