Bluetooth® kompatibilita

Chcete ve vašem voze bezpečně a pohodlně používat vaše mobilní zařízení? Zde naleznete více informací o hands-free volání, streamování hudby a dalších funkcích.

Kompatibilní mobilní telefony.

OPEL Insignia COUNTRY TOURER.

Perfektní vůz do města i do terénu.

Když je praktická stránka věci také elegantní. To přesně vystihuje Opel Insignia Country Tourer. Crossover vzal vzhled verze Sports Tourer a přidal ochranu karoserie, která umožňuje nové zážitky. Stylem je vhodný do města i do terénu, technologie jsou opět prvotřídní.

 

Vyrazte na jakoukoli cestu. Relaxujte a užívejte si v komfortu, který vám poskytuje Opel Insignia Country Tourer. Mezi hlavními prvky vozu patří:

  • Prvotřídní design
  • Skvělá úroveň komfortu
  • Asistenční systémy řidiče
  • Výkonné motory a pohon všech kol
  • Vysoká úroveň pasivní a aktivní bezpečnosti

Enlarge

Dobrodružný, odlišný a vyladěný

Čisté linie, zvýšená světlá výška vozu, ochrana karoserie a další prvky jasně naznačují zaměření tohoto vozu. Opel Insignia Country Tourer je pro ty, kteří mají odvahu.


Enlarge

Komfort, který s vámi spolupracuje

Ladné křivky a kvalitní materiály jdou ruku v ruce s perfektní ergonomií. Vítejte uvnitř vozu Opel Insignia Country Tourer. Vítejte v první třídě.


Enlarge

Silný, bezpečný a jistý

Kontrola nad vozem je to hlavní. Ať se dostanete do jakékoli situace, Opel Insignia Country Tourer na ní bude připraven a bude jí čelit. Objevte technologie, které vás chrání, zvyšují váš komfort a zlepšují dynamiku vozu.


Enlarge

Nová definice mobility a dynamické jízdy

V oblasti jízdní dynamiky soupeří Insignia Country Tourer s vozy vyšších tříd. Perfektní ovládání a výkonné motory vytváří skvělý zážitek z jízdy.


Enlarge

Bezpečnější a jistější

Insignia stanovuje standardy v oblasti pasivní a aktivní bezpečnosti své kategorie. Insignia Country Tourer staví na těchto základech a stanovuje ještě vyšší úroveň bezpečnosti.


Enlarge

Informace určené jen vám

Pokročilá technologie, která pracuje pro vás a s vámi. Jasné a přehledné zobrazování informaci, intuitivní ovládání. Uživatelské rozhraní (HMI) vám poskytne všechny potřebné informace.


Nový Opel Insignia Country Tourer - Další kroky
Další kroky

Více informací o vozu Nový Opel Insignia Country Tourer