New Opel Vivaro - Comfort and Functionality

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

PROSTORNÝ A KOMFORTNÍ.

9 pohodlných míst k sezení a flexibilní zavazadlový prostor. Opel Vivaro přináší přepravu více osob do nových úrovní.

Enlarge

Prostor řidiče

Vysoko umístěná řadicí páka, výškově i podélně nastavitelný volant s ovládáním infozábavního systému, sedadlo s loketní a bederní opěrkou nastavitelné v 6 směrech a další prvky výrazně přispívají k pohodlí řidiče a jeho kontrole nad vozem.


Enlarge

Odkládací prostory v kabině

Prostorné otevřené a uzavřené odkládací prostory, optimálně umístěné držáky nápojů zaručují dostatek místa pro všechny potřebné pracovní věci.


Enlarge

Více sedadel nebo více prostoru pro zavazadla?

S devíti komfortními sedadly a flexibilním zavazadlovým prostorem je Opel Vivaro ideálním partnerem pro přepravu osob například na sportovní utkání nebo na letiště. Využijí jej také početnější rodiny nebo skupiny kamarádů. Ve standardní konfiguraci můžete převážet náklad o objemu až 1,8 m3. Při sklopení třetí řady a vyjmutí druhé řady získáte až 6 m3 v závislosti na délce karoserie.


Enlarge

Vybaven pro podnikání

Dvoumístné sedadlo spolujezdce přidává na všestrannosti vozu díky úložnému prostoru pod sedákem. Oceníte také dokovací stanici pro chytrý telefon nebo jiná přenosná zařízení. Stejně jako držák tabletu ji lze umístit na palubní desku.


Enlarge

Prvotřídní infozábavní systémy

Výběr z řady moderních infozábavních systémů je jen na vás. Jedno-dinové autorádio R16 BT USB a dvou-dinové autorádio CD18 BT USB obsahují připojení Bluetooth® pro streamování audia a telefonování hands-free, připojení USB v palubní desce a externí USB pro připojení přenosných zařízení.

 

Systém NAVI 50 IntelliLink je vybaven 7-palcovým dotykovým barevným displejem a mapovými podklady pro Východní a Západní Evropu.

Aplikace 'AHA' na připojeném chytrém telefonu umožňuje přístup k sociálním sítím Facebook a Twitter a internetovým radiostanicím přes dotykový displej. Pro iPhone je k dispozici hlasové ovládání Siri.

 

Prvotřídní systém NAVI 80 IntelliLink navíc přidává prvky jako 3D pohled z ptačí perspektivy a technologii Bluetooth pro bezdrátové propojení systému a chytrého telefonu včetně hlasového ovládání a streamování audia. Displej také spolupracuje s Parkovací kamerou.


Enlarge

Více pohodlí, měne stresu.

Opel Vivaro lze objednat s manuální klimatizací pro přední a zadní část stejně jako s dodatečným topením pro zadní cestující.

 

Díky parkovací kameře je parkování snazší, obraz situace za vozem je promítán na displej v palubní desce nebo do vnitřního zpětného zrcátka.