Opel Vivaro - Accessories

Zkušební jízda

Jedna zkušební jízda vám řekne více než tisíc slov. Klikněte zde pro vlastní zážitek.

Zamluvit zkušební jízdu

OPEL Vivaro příslušenství.

Opel Vivaro přináší oceňovanou filozofii značky Opel i do segmentu užitkových vozů. Vybrat si můžete z celé řady příslušenství pro váš Opel Vivaro.

 

Pro zobrazení kompletní nabídky originálního příslušenství Opel doporučujeme navštívit nás online katalog nebo navštívit nejbližšího prodejce užitkových vozů Opel.

Enlarge

Pohodlí a péče

Budete se cítit jako doma. Ve vozidle strávíte tolik času, že se často stává vaším druhým domovem. Vše co potřebujete, aby váš Opel vypadal stále perfektně a byl tak pohodlný, jak jen potřebujete: od koberečků po potahy sedadel.


Enlarge

Infozábava

Abyste mohli být stále v kontaktu – s vaší formou, rodinou nebo dopravním zpravodajstvím. Podívejte se na možnosti infozábavy pro model Vivaro.


Enlarge

Bezpečnost a ochrana

Jezděte bezpečněji a vypadejte lépe. Postarejte se o cestující i náklad. V nabídce najdete vše, co potřebujete: parkovací kamery, ochranu stěn nákladového prostoru, zástěrky, sady žárovek a dětské sedačky.Enlarge

Přepravní systémy a nosiče

Vivaro se chlubí maximálním objemem nákladového prostoru. Příslušenství Opel vám pomůže s organizací nákladu. Od ochranných panelů interiéru nákladového prostoru po tažná zařízení. Náš výběr zahrnuje výrobky originální konstrukce Opel a také výrobky našeho partnera, společnosti Thule, předního výrobce systémů nosičů.


Enlarge

Ráfky

Styl a praktičnost v jednom. Opel vám nabízí řadu ocelových ráfků a ráfků z lehkých slitin a také kompletní zimní kola. Vybrat tis také můžete z celé palety sněhových řetězů Thule.