Skip To Content
Hlavní prvky

Prostorné, pohodlné a plné inovací

Design

Exteriér
Rozeznatelný design Opel díky elegantním a praktickým křivkám, vysoké kvalitě zpracování a chytrým inovacím. 
Interiér
Zvýšená pozice pro sezení, intuitivní ovládání a spousta místa - Combo Combi a jeho chytrý interiér s praktickými prvky. 
Díky zaměření na ergonomii řidiče je interiér velmi intuitivní a přehledný. Velký středový panel je rozdělen do tří sekcí. Infozábavní systém na vrchu, ovládání topení a ventilace uprostřed a praktický odkládací prostor v nejnižší části - například pro nápoje.
Panoramatická střecha

Více světla a výhled díky panoramatické prosklené střeše s odkládacím prostorem1 a elektricky ovládanou clonou. LED světla v odkládací polici nad hlavami vytváří pohodovou atmosféru i při jízdě v noci.

 

1Na přání.

 
LED denní svícení

LED denní svícení1 zajišťuje staré známé úsloví ""být viděn"" a zvyšuje také bezpečnost jízdy.

 

1Na přání pro vybrané výbavy.

 

Bezpečnost a inovace

Udržování vozu v pruhu
Systém udržování vozu v pruhu s upozorněním na jeho opuštění jemně koriguje úhel natočení volantu, pokud detekuje, že vozidlo z pruhu vyjíždí. 
Automatický tempomat

Adaptivní tempomat1 udržuje zadanou rychlost v rozmezí 30-160 km/h a také zrychluje a zpomaluje dle situace před vozidlem. Zajišťuje tak pohodlnou a bezstarostnou jízdu.

 

1Na přání

 
Rozpoznávání značek
Systém rozpoznávání dopravních značek detekuje značky změny rychlostních limitů a doporučuje řidiči úpravy aktuální rychlosti. 
Zadní kamera

Panoramatická zadní kamera se zobrazovacím úhlem 180°1 usnadňuje přehled o situaci za vozem promítáním obrazu na 8"" dotykový displej.  Virtuální čáry naznačují trajektorii vozu.

 

1Na přání

 
Head-up displej

Díky Head-Up Displeji1 máte nejdůležitější informace o rychlosti, upozorněních inteligentních asistenčních systémů a navigaci stále před očima.

 

1Na přání

 
Bezpečnost a airbagy
Šest airbagů včetně předních řidiče a spolujezdce, bočních a okenních airbagů, zajišťuje vysokou úroveň ochrany pro všechny cestující. 
Systém hlídání únavy
Systém rozpoznání únavy1 analyzuje chování vozu za jízdy a kontroluje známky únavy řidiče. Následuje pak série varování. 
1Po 2 hodinách jízdy nad 65 km/h se rozezní upozornění pro řidiče. Systém počítá pravděpodobnost únavy řidiče podle stylu jízdy: jízda v pruzích, pohyby volantem nebo prudké brzdění. V případě detekce nebezpečného chování řidiče za volantem se spustí série zvukových upozornění se stoupající hlasitostí. Pokud jede řidič dalších 10 minut bez známek únavy, upozornění se sníží. Pokud vůz pojede rychlostí menší než 65 km/h, pak systém kalkulace přeruší.

Konektivita

Infozábava
Pokročilý systém Multimedia Navi Pro1 nabízí služby Live Navgation2 a je plně kompatibilní s Apple CarplayTM3 a Android AutoTM3 a umožňuje přístup k vybraným funkcím chytrého telefonu na 8" dotykovém displeji4

Apple CarPlayTM a Android AutoTM umožňují používání vybraných funkcí a aplikací za jízdy:

 

  • Používání telefonu jako navigace
  • Streamování playlistů hudby přes Spotify
  • Posílání a přijímání  zpráv přes WhatsApp a Skype

 

Tyto prvky jsou dostupné snadno díky hlasovému ovládání. Vy tak máte ruce stále na volantu.

 

1Na přání

2Služby Live Navigation zahrnují online zprávy z dopravy, informace o parkování, hledání POI online, počasí a bezpečnostní upozornění na cestě (neplatí pro Německo a Švýcarsko).

3Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit v závislosti na typu zařízení a jeho operačním systému. Apple CarPlay je registrovaná obchodní známka Apple Inc. Android Auto je registrovaná obchodní známka Google Inc.

4Standardně pro Dynamic, na přání pro Selection a Enjoy.

Navigace

Multimedia Navi Pro1 s pokročilým hlasovým ovládáním a plnou navigací vás bezpečně a pohodlně dovede do cíle. Stačí jen vybrat destinaci.

 

1Na přání

 
Bezdrátové dobíjení

Bezdrátové dobíjení1 ve voze Combo Combi umožňuje pohodlné doplnění energie baterie kdykoli.

 

1Na přání

 
Služby OpelConnect1
Zůstaňte ve spojení díky chytrým technologiím a bezpečnostním systémům: 
  • Klid na mysli: Nouzové volání, volání v případě poruchy a informace o vozidle
  • Pohodlí: Dálkové ovládání - např.otevírání a zavírání vozu, ovládání světel a klaksonu.
  • Chytrá jízda: bezstarostná jízda díky službě Live navigation a možnosti plánování trasy.  

 

1Detaily Služeb OpelConnect se mohou lišit dle země určení a dle typu vozidla. Služby mohou vyžadovat poplatek a jsou závislé na pokrytí mobilním signálem.

Jízdní dynamika

Motory

Combo Combi přináší řešení pro všechny potřeby. Vyberte si efektivní a výkonné benzínové a naftové motory1 se skvělou jízdní dynamikou.

 

1Na přání.

 
Převodovky

Combo Combi lze vybrat s 6stupňovou manuální převodovkou nebo s moderní 8stupňovou automatickou převodovkou1 – výběr je jen na vás.

 

18stupňová automatická převodovka v kombinaci pouze s vybranými motory.

 

Další kroky