Skip To Content
Hlavní prvky

Opel Combo-e Van

Je čas objevit hlavní prvky

Van

Rozměry
Díky skvělé délce nákladového prostoru 3 440 mm1, je verze Van kompaktní, ale uvnitř prostorná. 
1 Rozměry se mohou lišit dle konfigurace vozu. Maximální délka nákladu je 3 090 mm ve standardní variantě Combo-e, 3 440 mm pro Combo-e s přepážkou s otvorem a sklopeným předním sedadlem.
Nákladový prostor
S maximálním objemem nákladového prostoru 3,8m3(1) je Combo-e Van dostatečně prostorné pro přepravu i větších nákladů. 

1 Nákladový prostor 3,8m3 je standardní pro verzi Combo-e, 4,4m3 pro prodlouženou verzi Combo-e s otvorem v dělící přepážce.

 

Užitečné zatížení

Užitečné zatížení 800 kg vozu Combo-e Van je perfektní pro každé podnikání.

 

1 Na přání pouze pro vybrané výbavy.

 
Otvor v přepážce

Vyjímatelný díl přepážky1 za sedadlem spolujezdce umožňuje přepravu dlouhých předmětů.

 

1 Na přání

 
Prostor v interiéru
Díky spoustě odkládacích prostor dokážete uložit v Combu-e spoustu drobností. 

Všestrannost

Lavice pro spolujezdce vpředu

Na přední lavici usadíte 2 spolujezdce1. Lze ji snadno sklopit a vytvořit tak další prostor pro náklad nebo z ní vytvořit praktický stolek - Combo Van se tak stane vaší mobilní kanceláří.

 

1Na přání

 
Sklopné sedadlo spolujezdce
Pokud vozidlo využívá většinou jen řidič, lze sklopit sedadlo spolujezdce a vytvořit tak ještě všestrannější nákladový prostor. 
Přepážka

Přepážky1 chrání posádku i náklad - vybrat si můžete pevnou přepážku s oknem nebo bez a nebo drátěnou variantu přepážky.

 

1Na přání

 
Dveře

Jedny nebo dvoje boční posuvné dveře1 usnadňují přístup do nákladového prostoru a omezují riziko poškrábání ve stísněných prostorách.

 

1Na přání

 
Zadní dvěře

Vyberte si Combo Van s výklopnými zadními dveřmi1 ne s asymetrickými křídlovými dveřmi s oknem pro lepší viditelnost. Každý typ se hodí pro jiné individuální nároky.

 

1Na přání

 
Varianty
Combo Van přichází se dvěma délkami karoserie - standardní délkou 4,4m a prodlouženou 4,75m. 

Design

Exteriér
Rozeznatelný design Opel: Combo-e Van bude vaši firmu velmi dobře reprezentovat. Funkční německá kvalita. 
LED denní svícení

LED denní svícení1 je energeticky efektivní a umožňuje, že vás ostatní řidiči uvidí i za denního světla.

 

1Na přání

 

Bezpečnost a inovace

Automatické nouzové brzdění
Automatické nouzové brzdění1 a Detekcí chodců varuje před možnými kolizemi s chodci nebo jinými vozidly2. Pokud řidiče nereaguje, Combo začne samo brzdit. 

1Na přání.

2Pracuje automaticky v rychlostech mezi 5 km/h a 85 km/h. Od 0 do 30 km/h je zpomalení pro snížení následků nárazu vyjádřené metrickou hodnotou rovno 0,9 g. Od 30 do 85 km/h dokáže systém zpomalit vozidlo maximálně o hodnotu 22 km/h. Pokud vozidlo jede rychleji, je nutné, aby řidič také brzdil pro další snížení rychlosti vozu. Rozmezí rychlostí, ve kterých systém funguje, závisí také na typu překážky (mobilní překážka: od 5 do 85 km/h; fixní překážka: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenční systémy Opel podporují řidiče v rámci svých možností a limitů. Za řízení je však vždy zodpovědný řidič.

Asistent jízdy v pruzích

Asistent jízdy v pruzích1 spolu s Varováním před vyjetím z jízdního pruhu jemně koriguje úhel natočení volantu, pokud detekuje náhlé vyjetí vozidla z jízdního pruhu. 

 

1Na přání.

 
Rozpoznávání dopravních značek

Systém Rozpoznávání dopravních značek1 dokáže přečíst změny rychlostního omezení a upozorní řidiče, aby upravil rychlost jízdy.

 

1 Na přání.

 
Airbagy

Airbag řidiče je standardní výbavou pro všechny modely. Na přání je pak možné objednat i okenní airbagy pro maximální ochranu1.

 

1 Na přání.

 
Hlídání slepého úhlu

Systém Hlídání slepého úhlu automaticky monitoruje blížící se vozidla v souběžných pruzích a ve slepých úhlech. Dodává tak větší jistotu při změně jízdního pruhu.

 

1 Na přání.

 
Asistent jízdy z kopce

Asistent jízdy z kopce1 je funkce systému IntelliGrip, která pomáhá řidiči bezpečně sjíždět nebo vyjíždět i ty nejprudší svahy automatickou úpravou rychlosti a ovládáním brzd.

 

1 Na přání.

 
Ochrana vozu

Ochrana vozu1 využívá 12 senzorů pro varování před překážkami, které nemusíte vidět například při parkování. Upozornění se zobrazuje na obrazovce infozábavního systému spolu se zvukovým upozorněním.

 

1Na přání

 
Rozhled kolem vozu

Dvě kamery, které zaručují perfektní ""Rozhled kolem vozu"", zobrazují na 5"" digitálním displeji. Pomáhají tak řidiči mít lepší přehled především při couvání nebo parkování.

 

1Na přání

 
Zadní kamera

Zadní kamera1 zobrazuje situaci za vozem snímanou dvěma kamerami na 8"" dotykovém displeji. Usnadňuje tak parkování a couvání.

 

1Na přání

 
Systém stabilizace přívěsu
Chytrý systém, který monitoruje stabilitu přívěsu za vozem a automaticky upravuje rychlost vozidla a upravuje i brzdný účinek na všech kolech pro omezení nebezpečných vibrací přívěsu. 

Konektivita

Navigace

Systém Multimedia Navi Pro1 s Hlasovým ovládáním a plnohodnotnou navigací umožňuje pohodlné zadání destinace a bezproblémové nalezení správné trasy.

 

1Na přání

 
Služby OpelConnect1
Zůstaňte ve spojení díky chytrým technologiím a bezpečnostním systémům: 
  • Klidná mysl: Nouzové volání, Volání v případě poruchy a pravidelným reporty o stavu vašeho vozu.
  • Pohodlí: Dálkové otevírání dveří, světel nebo klaksonu.
  • Chytré řízení: bezstarostná jízda díky službě Live navigation a možnosti plánování trasy.  

 

1Služby OpelConnect a jejich dostupnost se může lišit dle země určení a dle typu vozidla. Služby mohou vyžadovat poplatek a jsou závislé na pokrytí mobilním signálem.

IntelliGrip

Chytrý systém IntelliGrip přizpůsobuje nastavení vozu dle zvoleného režimu, kterých je celkem pět. Různá nastavení vozu jsou například pro sníh nebo bahno.

 

1Na přání

 

Zábavná fakta

Příslušenství Opel+

Pro všechny vaše potřeby

Díky originálnímu příslušenství Opel se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Další kroky