Skip To Content
Hlavní prvky

Je čas na hlavní prvky

Náklad

Rozměry
Díky skvělé délce nákladového prostoru 3 090 mm2 je Combo Van kompaktní zvenčí ale velmi prostorný uvnitř. 

1Rozměry se mohou lišit dle konfigurace vozidla.

2Maximální délka nákladu 3 090 mm pro Combo a 3 440 mm pro Combo XL s otevřenou přepážkou a sklopeným sedadlem spolujezdce.

Nákladový prostor
Díky maximálnímu objemu nákladového prostoru až 3,8m 3(1) má Combo spoustu prostoru pro splnění všech vašich požadavků na přepravu nákladu. 

1Objem nákladu až 3,8 m3 pro Combo a 4,4 m3 pro delší verzi Combo XL s otvorem v přepážce a sklopnou zadní lavicí.

 

Užitečné zatížení
Užitečné zatížení přes 900 kg znamená, že Combo uveze téměř vše a je tak ideálním parťákem pro vaše podnikání. 
Otvor v přepážce

Vyjímatelná část přepážky1 za sedadlem spolujezdce umožňuje přepravu dlouhých předmětů snadno a bezpečně.

 

1Na přání

 
Otevíratelná zadní část střechy

Potřebujete přepravit něco opravdu dlouhého, jako například žebřík? Praktická otevíratelná zadní část střechy1 v úhlu 40°, vám tuto přepravu usnadní.

 

1Na přání

 
Odkládací prostory
Spousta praktických odkládacích schránek znamená možnost uložení všech potřebných předmětů v interiéru vozu Combo Van. 

Všestrannost

Lavice pro spolujezdce vpředu

Na přední lavici usadíte 2 spolujezdce1. Lze ji snadno sklopit a vytvořit tak další prostor pro náklad nebo z ní vytvořit praktický stolek - Combo Van se tak stane vaší mobilní kanceláří.

 

1Na přání

 
Sklopné sedadlo spolujezdce
Pokud vozidlo využívá většinou jen řidič, lze sklopit sedadlo spolujezdce a vytvořit tak ještě všestrannější nákladový prostor. 
Přepážka

Přepážky1 chrání posádku i náklad - vybrat si můžete pevnou přepážku s oknem nebo bez a nebo drátěnou variantu přepážky.

 

1Na přání

 
Dveře

Jedny nebo dvoje boční posuvné dveře1 usnadňují přístup do nákladového prostoru a omezují riziko poškrábání ve stísněných prostorách.

 

1Dvoje posuvné dveře jsou na přání

 
Zadní dvěře

Vyberte si Combo Van s výklopnými zadními dveřmi1 ne s asymetrickými křídlovými dveřmi s oknem pro lepší viditelnost. Každý typ se hodí pro jiné individuální nároky.

 

1Na přání

 
Varianty
Combo Van přichází se dvěma délkami karoserie - standardní délkou 4,4m a 4,75m pro verzi Combo Van XL. Pro přepravu až 5 cestujících si vyberte varianty Combo Crew Van XL. 

Design

Exteriér
Rozeznatelný design Opel: Combo Van bude vaši firmu velmi dobře reprezentovat. 
Interiér
Vyšší pozice pro sezení, spousta odkládacích schránek, intuitivní ovládání a opravdová všestrannost. Kabina vozu Combo zvládne spoustu úkolů. 
LED denní svícení

LED denní svícení1 je energeticky efektivní a umožňuje, že vás ostatní řidiči uvidí i za denního světla.

 

1Na přání

 

Efektivita

Motory
Sestavte si Combo Van s benzínovým nebo naftovým motorem dle svého přání a potřeb. Všechny nabízí skvělou efektivitu a dynamiku. 
Převodovky
Vyberte si Combo Van s pěti- nebo šestistupňovou manuální převodovkou nebo moderní osmistupňovou automatickou převodovkou1 - výběr je jen na vás. 

Bezpečnost & inovace

Ochrana vozu

Ochrana vozu1 využívá 12 senzorů pro varování před překážkami, které nemusíte vidět například při parkování. Upozornění se zobrazuje na obrazovce infozábavního systému spolu se zvukovým upozorněním.

 

1Na přání

 
Zadní kamera

Zadní panoramatická kamera1 zobrazuje situaci za vozem snímanou dvěma kamerami na 5palcovém displeji. Usnadňuje tak parkování a couvání.

 

1Na přání

 
Asistent jízdy v pruzích

Asistent jízdy v pruzích1 spolu s Varováním před vyjetím z jízdního pruhu jemně koriguje úhel natočení volantu, pokud detekuje náhlé vyjetí vozidla z jízdního pruhu. 

 

1Standardně pro Dynamic, na přání pro Selection a Enjoy.

 
Rozpoznávání dopravních značek
Systém Rozpoznávání dopravních značek dokáže přečíst změny rychlostního omezení a upozorní řidiče, aby upravil rychlost jízdy. 
Automatický tempomat

Automatický tempomat1 udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla před vámi mezi rychlostmi 30 a 160 km/h. Automaticky zrychluje a zpomaluje, což oceníte především při dlouhých cestách.

 

1Standardně pro Dynamic a Enjoy, na přání pro Selection.

 
Automatické nouzové brzdění
Automatické nouzové brzdění 1 a Detekcí chodců varuje před možnými kolizemi s chodci nebo jinými vozidly2 . Pokud řidiče nereaguje, Combo začne samo brzdit. 

1Standardně pro Dynamic, na přání pro Selection a Enjoy.

2Pracuje automaticky v rychlostech mezi 5 km/h a 85 km/h. Od 0 do 30 km/h je zpomalení pro snížení následků nárazu vyjádřené metrickou hodnotou rovno 0,9 g. Od 30 do 85 km/h dokáže systém zpomalit vozidlo maximálně o hodnotu 22 km/h. Pokud vozidlo jede rychleji, je nutné, aby řidič také brzdil pro další snížení rychlosti vozu. Rozmezí rychlostí, ve kterých systém funguje, závisí také na typu překážky (mobilní překážka: od 5 do 85 km/h; fixní překážka: od 5 do 80 km/h; chodec: od 5 do 60 km/h). Asistenční systémy Opel podporují řidiče v rámci svých možností a limitů. Za řízení je však vždy zodpovědný řidič.

Airbagy
4 airbagy: přední a boční pro cestující vpředu zajišťují vysokou míru bezpečí. 
Hlídání únavy řidiče
Systém hlídání únavy řidiče1 analyzuje chování řidiče a styl jízdy a odhaluje možnou únavu dle reakcí. Následuje série varovných upozornění. 
1Po dvou hodinách jízdy při rychlosti vyšší než 65 km/h je aktivováno zvukové znamení. Systém neustále analyzuje chování řidiče a detekuje možné prvky únavy - náhlé pohyby volantem, pravidelnost jízdy v pruhu apod. Pokud odhalí nějaké nesrovnalosti, následuje série upozornění se zvyšující se hlasitostí. Pokud systém detekuje 10 minut klidné jízdy bez prvků únavy, vrací se do základního stavu. Pokud jede vozidlo rychlostí menší než 65 km/h, systém se vypne.
Heated features

With heated seats1 and a heated leather steering wheel1 for warmth when cold weather hits, the Combo keeps you comfortable whatever the season.

 

1Optional.

 
Head-up displej

Díky Head-up displeji1 vidíte hlavní informace, jako rychlost, navigační hlášení nebo upozornění systému Hlídání únavy, na předním skle vozu a váš pohled tak může směřovat stále na situaci před vámi.

 

1Na přání

 
IntelliGrip

Chytrý systém IntelliGrip přizpůsobuje nastavení vozu dle zvoleného režimu, kterých je celkem pět. Různá nastavení vozu jsou například pro sníh nebo bahno.

 

1Na přání

 

Konektivita

Infozábava
Pokročilý systém Multimedia Navi Pro1 je plně kompatibilní s Apple CarPlay2 a Android Auto2 a umožňuje připojení dvou chytrých telefonů najednou pomocí 8palcové dotykové obrazovky. 

Apple CarPlay a Android Auto umožňují pohodlný přístup k vybraným funkcím a aplikacím z chytrého telefonu:

 

  • Používání telefonu jako navigace díky aplikaci Mapy
  • Streamování hudby z playlistů v aplikaci Spotify
  • Odesílání a příjem zpráv z aplikací WhatsApp a Skype

 

Tyto prvky jsou snadno dostupné díky hlasovému ovládání a vy tam můžete mít stále ruce na volantu a sledovat jen cestu před vámi.

 

1Na přání

2Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit v závislosti na typu zařízení a verzi OS.

 Apple CarPlay je registrovaná obchodní známka společnosti Apple Inc. Android je registrovaná obchodní známka společnosti Google Inc.

3Standardně pro Dynamic, na přání pro Selection a Enjoy.

Navigace

Systém Multimedia Navi Pro1 s Hlasovým ovládáním a plnohodnotnou navigací umožňuje pohodlné zadání destinace a bezproblémové nalezení správné trasy.

 

1Na přání

 
Bezdrátové dobíjení

Combo Van nabízí Bezdrátové dobíjení1 kdykoli a kdekoli. Konečně tak nemusíte pracovat s různými kabely.

 

1Na přání

 
OpelConnect

Zůstaňte ve spojení díky chytrým technologiím a bezpečnostním systémům:

 

  • Klidná mysl: abyste se cítili bezpečně díky službám Nouzové volání, Volání v případě poruchy a pravidelným reportům o stavu vašeho vozu.

 

 
  • Pohodlí: Používejte svůj mobilní telefon na dálkové ovládání (např.otevírání a zavírání vozu) a užijte si další výhody.
  • Chytré řízení: bezstarostná jízda díky službě Live navigation1 a možnosti plánování trasy.  

 

1Opel Connect očekáváme spustit v posledním čtvrtletí roku 2019. Služby mohou vyžadovat poplatek a budou závislé na pokrytí mobilním signálem.

 

 

Zábavná fakta

Příslušenství Opel+

Pro všechny vaše potřeby

Díky originálnímu příslušenství Opel se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

 

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Další kroky