Skip To Content
Hlavní prvky

Prohlédněte si všechny  funkční a flexibilní přednosti modelu Vivaro

Všestrannost

Velikosti
Vivaro je dostupné ve třech velikostech a každá z nich nabízí perfektní vyvážení kompaktního exteriéru a prostorného flexibilního interiéru. 

Krátká verze1 má délku 4,6 m a je perfektní do města, kde je prostor omezený. Dokáže pojmout 2 europalety. Střední a Dlouhé varianty pak pojmou europalety 3.

 

Krátká verze Vivara-e je dostupná pouze pro varianty Vivaro-e Van.

Snadné parkování
Elektricky posuvné boční dveře jsou dostatečně široké pro snadný nástup cestujících na zadní sedadla. Výška vozu 1,9 metru1 pak zajistí bezproblémové zajíždění do podzemních garáží. 
1 Mezní výška pod 1,9m neplatí pro Vivaro v dlouhé verzi nebo varianty s maximálním užitečným zatížením 1400 kg.
Verze karoserie
Vivaro je dostupné ve tři verzích karoserie - každá je vhodná pro jiné využití. Vše dle vaší potřeby a potřeby vaší firmy. 

Klasická verze Van1 je vhodná pro pravidelnou přepravu nákladu - až 3 sedadla vpředu. Verze Van Dvojkabina2 (Crew Van) nabízí prostor až pro 6 cestujících díky zadní lavici. Podvozek3 je připraven jako základ pro různé specializované přestavby.

 

1Dostupné ve 3 velikostech: Krátká, Střední a Dlouhá.

2Dostupné ve 2 velikostech: Střední a Dlouhá.

3Dostupné pouze ve Střední velikosti.

 

 

Náklad

FlexCargo
Inovativní přední lavice pro 2 cestující FlexCargo® rozšiřuje flexibilitu vozu díky tvorbě nákladového prostoru o objemu až 6,6m 3(1) a maximální délce nákladu až 4m.
 

Využijte na maximum délku ložné plochy 2,86m pro dlouhou variantu Vivaro nebo otvor v přepážce FlexCargo®2 pro předměty dlouhé až 4 metry.

 

1Vyberte si Vivaro Van v dlouhé velikosti s FlexCargo®2 pro maximální objem nákladového prostoru 6,6m3.

2Na přání.

Užitečné zatížení

Snižte počet cest díky přepravě více nákladu najednou. Pomůže vám užitečné zatížení až 1 400kg1.

 

1Na přání. Standardně 1 000kg.

 

 
Posuvné dveře

Dvojité1 elektricky ovládané posuvné boční dveře s hands free otevíráním díky senzoru1, usnadňují nakládání do vozu Vivaro.

 

1Na přání

 
Rozměry
Vivaro je mezi konkurenční unikátní a to díky nejkratší variantě o délce jen 4,6 metru. Tato volba je perfektní pro ty, kteří často jezdí ve městech. 

Navzdory menší velikosti je i nejkratší varianta schopná přepravit až 1 400 kg1 nákladu. Střední varianta pak měří 4,95 metru a Dlouhá 5,3 metru.

 

1Na přání. Standardně 1 000kg.

Konektivita

Infozábava
Najděte tu nejrychlejší trasu díky 7“ displeji1 a systému Multimedia Navi1.   Ke své hudbě a multimediálnímu obsahu se snadno dostanete díky Android Auto ™1,2 a Apple CarPlay ™1,2.
 

1 Na přání.

2 Služby Live Navigation zahrnují online dopravní zprávy, ceny paliv, informace o parkování, online hledání nabíjecích stanic (POI), informace o počasí.

3 Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit v závislosti na vašem zařízení a verzi operačního systému. Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. Android Auto je registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.

Opel Connect
Zůstaňte ve spojení díky chytrým technologiím a bezpečnostním systémům. 
  • Stále v klidu: Abyste se cítili bezpečně, je zde Nouzové volání, Volání při poruše a pravidelné informace o vozidle.
  • Pohodlí:  Dálkové ovládání zamykání vozu nebo klaksonu2.
  • Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky službě Live Navigation a možnosti organizace trasy.

 

Služby Opel Connect Opel Connect se mohou lišit dle modelu vozu nebo země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují ke své funkčnosti pokrytí mobilním signálem.

2 Spuštění služeb se očekává na konci roku 2020.

Mobilní kancelář

Nastavitelný stolek
Díky 2místné přední lavici pro spolujezdce FlexCargo ® 1 , se Vivaro promění v kancelář na 4 kolech - praktický nastavitelná stolek pro řidiče a spolujezdce je hlavní prvkem. 

Užijte si výhody praktických držáků telefonu nebo tabletu1 pro bezpečné uchycení vašich přístrojů. Další úložné prostory objevíte pod čalouněním sedáků lavice1 - až 60 litrů objemu pro vaše vybavení.

 

Na přání.

Vyhřívaná sedadla

Užijte si vysokou úroveň pohodlí díky prostorné kabině vozu Vivaro, která zahrnuje i vyhřívaná přední sedadla1.

 

1Na přání

 

 
Úložné prostory
Otevřené úložné prostory na palubní desce, kapsy ve dveřích pro 1,5 litrové láhve a chlazená schránka spolujezdce . Vivaro má prostor pro cokoli. 
Odhlučnění
Díky materiálům použitým pro odhlučnění kabiny si můžete užívat i delší cestování bez nepříjemných zvuků a hluku. 

Pro řidiče

Sada systémů pro řidiče
Není vždy snadné se plně soustředit. Systém Hlídání únavy řidiče analyzuje chování vozu a pohyby volantu a navrhuje přestávku případě detekce neplynulé jízdy. 
Upozornění na opuštění pruhu dokáže rozpoznat, pokud se Vivaro pohybuje směrem ven z jízdního pruhu bez znamení blinkru. Systém řidiče upozorní vizuálně i zvukově. Automatické světlomety pak samy přepínají mezi potkávacími a dálkovými světly dle okolního prostředí a provozu na silnici. Adaptace rychlosti jízdy pak ve spolupráci se systém Rozpoznávání dopravních značek analyzuje aktuální rychlostní limity. pouhým stiskem tlačítka pak nenastavíte tempomat na daný nový limit.
Bezpečnostní systémy
Automatický tempomat udržuje vzdálenost od vozidel před vámi a automaticky upravuje rychlost. Při volném prostoru se po snížení rychlosti zase vrací na uloženou hodnotu a sám zrychluje. 
Hlídání slepého úhlu používá senzory a ve zpětném zrcátku indikuje přítomnost jiného vozu. Předchází tak nehodám. Systém upozornění na čelní srážku monitoruje situaci před vozem a upozorní řidiče na možné kolize s chodci nebo jinými vozidly. Automatické nouzové brzdění se v případě potřeby aktivuje a nezávislé na činnosti řidiče vozidlo zabrzdí.
Vše na jednom místě
Unikátní prvek v tomto segmentu vozidel zobrazuje nejdůležitější informace v zorném poli řidiče. 
Pořádný výhled

Všechen stres z parkování zmizí díky 180° Panoramatické zadní kameře1 jejíž obraz se promítá na 7“ dotykový displej1.

 

1Na přání.

 

Efektivita

Perfektní vyváženost
Dojeďte na jednu nádrž dále, než jste zvyklí, díky výkonným a úsporným motorům splňujícím emisní normu Euro 6d-TEMP o výkonu až 180 koní. Nízké provozní náklady a maximální efektivita. 
Užívejte si přesné řazení rychlostí a plynulou jízdu s vozem Vivaro. Vybrat si můžeme manuál nebo automat.
Vše se počítá
Opel zajišťuje vaši maximální mobilitu díky nízkým cenám 24 hodin denně, 365 dní v roce - aby vaše podnikání mohlo stále růst. 

Užijte si kombinaci následujících výhod:

 

  • Záruka 24 měsíců na nový vůz bez omezení kilometrů, 5 let záruku proti prorezavění
  • Celoevropská síť servisních center Opel čítajících více než 4 500 míst a 3 000 specializovaných center pro užitkové vozy
  • Služby Opel Roadside Assistance první rok stáří vozidla - ve 40 zemích
  • Záruku kvality originálních náhradních dílů Opel
  • Nízké servisní náklady
  • Dlouhé servisní intervaly: až 2 roky/50 000 km

 

 

IntelliGrip
Systém IntelliGrip vozu Vivaro poskytuje extra přilnavost kol. Složitější povrchy jako bahno, písek nebo sníh zvládnete s lehkostí. 
Pohon 4x4
Vyberte si přestavbu na pohon všech kol Dangel 4x4 1 pro skvělou mobilitu za špatných podmínek a pohyb v terénu. 

Přestavbu podvozku na Dangel 4x2 je také možné objednat.

 

1Aktivujte systém pro pohon všech kol, deaktivujte pro klasický pohon přední nápravy.

Opel+ příslušenství

Na míru vašim potřebám

Díky originálnímu příslušenství Opel se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

 

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Další kroky