Contents inside this Slide Collection are only authorable inside of this page.

You must add a Slide component for each slide that you want within a Multimedia Scroller on this template first.

After adding a Slide component, you can then add additional components to the parsys of the Slide component.


STVOŘENO PRO VAŠÍ PODPORU.

Není vždy snadné se plně soustředit. Systém Hlídání únavy řidiče analyzuje chování vozu a pohyby volantu a navrhuje přestávku případě detekce neplynulé jízdy.

 

Upozornění na opuštění pruhu dokáže rozpoznat, pokud se Vivaro pohybuje směrem ven z jízdního pruhu bez znamení blinkru. Systém řidiče upozorní vizuálně i zvukově. Automatické světlomety pak samy přepínají mezi potkávacími a dálkovými světly dle okolního prostředí a provozu na silnici. Adaptace rychlosti jízdy pak ve spolupráci se systémem Rozpoznávání dopravních značek analyzuje aktuální rychlostní limity pouhým stiskem tlačítka pak nastavíte tempomat na daný nový limit.
VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

JSTE V BEZPEČÍ.

Automatický tempomat udržuje vzdálenost od vozidel před vámi a automaticky upravuje rychlost. Při volném prostoru se po snížení rychlosti zase vrací na uloženou hodnotu a sám zrychluje.

 

Hlídání slepého úhlu používá senzory a ve zpětném zrcátku indikuje přítomnost jiného vozu. Předchází tak nehodám. Systém upozornění na čelní srážku monitoruje situaci před vozem a upozorní řidiče na možné kolize s chodci nebo jinými vozidly. Automatické nouzové brzdění se v případě potřeby aktivuje a nezávisle na činnosti řidiče vozidlo zabrzdí.
VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT MÉNĚ

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.

Unikátní prvek v tomto segmentu vozidel zobrazuje nejdůležitější informace v zorném poli řidiče.

POŘÁDNÝ VÝHLED.

Všechen stres z parkování zmizí díky 180° Panoramatické zadní kameře1 jejíž obraz se promítá na 7“ dotykový displej1.

 

1Na přání.