Skip To Content
Hlavní prvky

Podívejte se na flexibilní a praktické prvky vozu Vivaro-e

Všestrannost

Velikosti
Vivaro-e je dostupné ve třech velikostech karoserie, přičemž každá z nich nabízí perfektní vyvážení kompaktní velikosti exteriéru a prostorného a flexibilního interiéru. 
 

Krátká verze1 má délku 4,6 m a je perfektní do města, kde je prostor omezený. Dokáže pojmout 2 europalety. Střední a Dlouhé varianty pak pojmou europalety 3.

 

Krátká verze Vivara-e je dostupná pouze pro varianty Vivaro-e Van.

Parkování v pohodě
Elektricky posuvné boční dveře jsou dostatečně široké pro snadný nástup cestujících na zadní sedadla. Výška vozu 1,9 metru1 pak zajistí bezproblémové zajíždění do podzemních garáží. 
Výška vozu 1,9 metru není dostupná pro dlouhou variantu vozu Vivaro-e s užitečným zatížením 1 400 kg.
Verze karoserie
Vivaro-e je dostupné ve čtyřech verzích karoserie - každá je vhodná pro jiné využití. Vše dle vaší potřeby a potřeby vaší firmy. 

Klasická verze Van1 je vhodná pro pravidelnou přepravu nákladu - až 3 sedadla vpředu. Verze Crew Van Dvojkabina2 nabízí prostor až pro 6 cestujících díky zadní lavici. Podvozek3 je připraven jako základ pro různé specializované přestavby, zatímco Vivaro-e Combi1 nabízí až 9 míst k sezení pro sportovní týmy nebo skupinu zaměstnanců.

 

Dostupné ve 3 velikostech: Krátká, Střední a Dlouhá.

Dostupné ve 2 velikostech: Střední a Dlouhá.

Dostupné pouze ve Střední velikosti.

Náklad

FlexCargo
Inovativní přední lavice pro 2 cestující FlexCargo® rozšiřuje flexibilitu vozu díky tvorbě nákladového prostoru o objemu až 6,6m3(1) a maximální délce nákladu až 3,93m. 

Využijte na maximum délku ložné plochy 2,77m pro dlouhou variantu Vivaro-e nebo otvor v přepážce FlexCargo®2 pro předměty dlouhé až 3,93 metru.

 

Vyberte si Vivaro-e Van v dlouhé velikosti s FlexCargo® pro maximální objem nákladového prostoru 6,6m3.

Na přání.

 

Užitečné zatížení

Snižte počet cest díky přepravě více nákladu najednou. Pomůže vám užitečné zatížení až 1 400kg1.

 

Na přání. Standardně 1 000kg.

 

 
Posuvné dveře

Dvojité1 elektricky ovládané posuvné boční dveře s hands free otevíráním díky senzoru1, usnadňují nakládání do vozu Vivaro-e.

 

Na přání

 
Rozměry
Vivaro je mezi konkurenční unikátní a to díky nejkratší variantě o délce jen 4,6 metru. Tato volba je perfektní pro ty, kteří často jezdí ve městech. 

Navzdory menší velikosti je i nejkratší varianta schopná přepravit 9 osob (verze Vivaro-e Combi)  a přepravit až 1 400 kg1 nákladu. Střední varianta pak měří 4,95 metru a Dlouhá 5,3 metru.

 

Na přání. Standardně 1 000kg.

Konektivita

Infozábava
Najděte tu nejrychlejší trasu díky 7“ dotykovému displeji1 a systému Multimedia Navi1 se službami Live Navigation2. Ke své hudbě a multimediálnímu obsahu se snadno dostanete díky Android Auto™1,3 a Apple CarPlay™1,3

1 Na přání.

2 Služby Live Navigation zahrnují online dopravní zprávy, ceny paliv, informace o parkování, online hledání nabíjecích stanic (POI), informace o počasí.

3 Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit v závislosti na vašem zařízení a verzi operačního systému. Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. Android Auto je registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.

Služby OpelConnect1
Stále ve spojení a v bezpečí na cestách díky celé řadě chytrých služeb1 - i pro elektromobily. 
  • Stále v klidu: Abyste se cítili bezpečně, je zde Nouzové volání, Volání při poruše a pravidelné informace o vozidle.
  • Pohodlí:  Dálkové ovládání zamykání vozu nebo klaksonu2.
  • Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky službě Live Navigation a možnosti organizace trasy.

 

Služby Opel Connect Opel Connect se mohou lišit dle modelu vozu nebo země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují ke své funkčnosti pokrytí mobilním signálem.

2 Spuštění služeb se očekává na konci roku 2020.

Mobilní kancelář

Nastavitelný stolek
Díky 2místné přední lavici pro spolujezdce FlexCargo® 1, se Vivaro-e promění v kancelář na 4 kolech - praktický nastavitelná stolek pro řidiče a spolujezdce je hlavní prvkem. 

Užijte si výhody praktických držáků telefonu nebo tabletu1 pro bezpečné uchycení vašich přístrojů. Další úložné prostory objevíte pod čalouněním sedáků lavice1 - až 60 litrů objemu pro vaše vybavení.

 

Na přání.

Vyhřívaná sedadla

Užijte si vysokou úroveň pohodlí díky prostorné kabině vozu Vivaro-e, která zahrnuje i vyhřívaná přední sedadla1.

 

Na přání

 

 
Úložné prostory
Otevřené úložné prostory na palubní desce, kapsy ve dveřích pro 1,5 litrové láhve a chlazená schránka spolujezdce. Vivaro má prostor pro cokoli. 
Odhlučnění
Díky materiálům použitým pro odhlučnění kabiny si můžete užívat i delší cestování bez nepříjemných zvuků a hluku. 

Pro řidiče

Sada systémů pro řidiče
Není vždy snadné se plně soustředit. Systém Hlídání únavy řidiče analyzuje chování vozu a pohyby volantu a navrhuje přestávku případě detekce neplynulé jízdy. 
Upozornění na opuštění pruhu dokáže rozpoznat, pokud se Vivaro-e pohybuje směrem ven z jízdního pruhu bez znamení blinkru. Systém řidiče upozorní vizuálně i zvukově. Automatické světlomety pak samy přepínají mezi potkávacími a dálkovými světly dle okolního prostředí a provozu na silnici. Adaptace rychlosti jízdy pak ve spolupráci se systém Rozpoznávání dopravních značek analyzuje aktuální rychlostní limity. pouhým stiskem tlačítka pak nenastavíte tempomat na daný nový limit.
Bezpečnostní systémy
Automatický tempomat udržuje vzdálenost od vozidel před vámi a automaticky upravuje rychlost. Při volném prostoru se po snížení rychlosti zase vrací na uloženou hodnotu a sám zrychluje. 
Hlídání slepého úhlu používá senzory a ve zpětném zrcátku indikuje přítomnost jiného vozu. Předchází tak nehodám. Systém upozornění na čelní srážku monitoruje situaci před vozem a upozorní řidiče na možné kolize s chodci nebo jinými vozidly. Automatické nouzové brzdění se v případě potřeby aktivuje a nezávislé na činnosti řidiče vozidlo zabrzdí.
Head up displej
Unikátní prvek v tomto segmentu vozidel zobrazuje nejdůležitější informace v zorném poli řidiče. 
180° zadní kamera

Všechen stres z parkování zmizí díky 180° Panoramatické zadní kameře1, jejíž obraz se promítá na 7“ dotykový displej1.

 

Na přání.

 

Efektivita

IntelliGrip
Systém IntelliGrip vozu Vivaro-e poskytuje extra přilnavost kol. Složitější povrchy jako bahno, písek nebo sníh zvládnete s lehkostí. 

Příslušenství Opel+

Pro všechny vaše potřeby

Díky originálnímu příslušenství Opel se odlišíte a také dostanete ze svého vozu maximum. Vyrobeno a testováno přímo pro váš Opel.

 

Fotografie jsou pouze ilustrativní.

Další kroky