ZNAČKOVÉ Pojištění OPEL.

Protože naše vozy dobře známe, mohli jsme připravit nabídku pojištění přímo na míru Vašim potřebám. Pojištění si v klidu sjednáte přímo u dealera a Váš vůz je tak chráněný už během Vaší první společné cesty domů.

 

Jaké výhody Vám nabízíme?

 

Spoluúčast již od 0 %!

 

Pokud již dojde k pojistné události a necháte-li opravit svůj vůz v autorizovaném, certifikovaném servisu OPEL, při sjednání pojištění se spoluúčastí od 0% se nemusíte obávat neplánované finanční zátěže v podobě úhrady spoluúčasti na vzniklé škodě z havarijního pojištění. Spoluúčast od 0% nabízíme pouze u vybraných produktů.

 

ZDARMA úrazové pojištění přepravovaných osob u vybraných produktů

 

ZDARMA asistenční služba

 

K nehodě či jiné neblahé události může dojít kdykoliv. Všichni si jistě uvědomujeme, že to je vždy nepříjemná situace plná nejistoty. My Vám jistotu nabízíme zdarma, v rámci značkového pojištění OPEL. Využijete naší asistenci, která je součástí Opel pojištění. Podrobnější informace Vám rád poskytne Váš prodejce.

 

Velmi nízké pojistné

 

Značkové pojištění OPEL zaručuje nízké náklady na pojistné a přitom máte zajištěn vysoký standard pojistného krytí, služeb a výhod.

 

Komplexní pojištění

 

Značkové pojištění OPEL obsahuje pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, havarijní pojištění (All Risk), asistenční služby a škálu volitelného připojištění. Podrobnější informace Vám rád poskytne Váš prodejce.

 

ÚSPORA času při řešení pojistné události

 

Váš autorizovaný, certifikovaný servis OPEL za Vás nahlásí pojistnou událost a zašle pojišťovně všechny potřebné podklady k likvidaci. Díky značkovému pojištění OPEL a kompetencím servisu je oprava rychlá.

 

Volitelná připojištění

Dále nabízíme:

  • připojištění skel
  • úrazové pojištění přepravovaných osob
  • pojištění zavazadel
  • připojištění rozšířené asistenční služby
  • limit pojištění náhradního vozidla v ČR

 

Podrobnější informace Vám rád poskytne Váš prodejce.

 

Nechte si spočítat pojistné

 

Pojistné značkového pojištění OPEL si můžete nechat jednoduše spočítat u Vašeho prodejce. Stačí Vám pouze cena vozu, objem motoru a Váš věk (případně uvedení právnická/fyzická osoba).

 

Produkt je poskytován ve spolupráci se společnostmi Generali Pojišťovna a.s. a Kooperativa pojišťovna a.s.

 

Více informací získáte u Vašeho prodejce OPEL.