Vyplňte detaily o Vás
Vyberte si svého dealera
         
       
Specifikujte nám svůj vůz
Specifikujte nám požadovaný servis
800

1 tato služba může být zpoplatněna

Krátke vyhlásenie

Vaše osobní údaje budou zpracovávány určenými zpracovateli jak je popsané v dokumentu Ochrana osobních údajů . Pro více informací o vašich právech na ochranu osobních údajů a kontaktních místech klikněte zde .

Zůstaňte v kontaktu (nepovinné)

Chci dostávat více informací o produktech a službách prostřednictvím

a výběrem alespoň jednoho kanálu souhlasím se zpracováním s tím spojených dat , jako je uvedené v dokumentu dokumente Prohlášení o souhlasu .
Mám právo zrušit kdykoliv svůj souhlas (více informací naleznete zde ). Zrušení souhlasu neovlivňuje zákonně zpracování dat na základě souhlasu daného před jeho zrušením.

Please correct the highlighted fields and try again.


{gmit-gf-first-name} {gmit-gf-last-name}, vaši objednávku do servisu jsme přijali. V krátké době Vás bude kontaktovat zástupce Vámi zvoleného dealerství.


Už jste navštívili portál myOpelservice? Připojte se k nám na myOpelService a začněte čerpat výhody, které tento portál přináší. Získáte tak informace o servisní historii Vašeho vozu, individuální servisní nabídky, připomeneme Vám pravidelné servisní prohlídky a mnoho jiného. Registrace je rychlá, jednoduchá a zdarma. Vše co musíte udělat, je kliknout na tlačítko níže a vytvořit si heslo.

Your Selected Dealer