Skip To Content
Přehled

Pro práci i rodinu

Spojení pohodlí a všestrannosti pro přepravu osob s praktičkností a velkým vnitřním prostorem, který lze využít pro firemní potřeby, dělá z vozu Combo Life vůz pro všechny příležitosti. 

Všestranný pomocník

Kabina vozu Combo Combi přináší perfektní funkčnost a přehlednost. Celý váš pracovní tým nebo rodina si užijí pohodlí při cestování v prostorném a prosvětleném interiéru díky panoramatické střeše s odkládacím prostorům nad hlavami. 

Lepší konektivita

Každá vaše cesta bude efektivnější díky infozábavnímu systému Multumedia Navi Pro a Informačnímu displeji řidiče. Cestování vám také ulehčí služby Live Navigation a podpora Apple CarPlayTM a Android AutoTM. Snadno také připojíte 2 chytré telefony najednou a vše pak ovládáte pomocí 8" displeje.

Multifunkční interiér

Interiér se drží stejného výrazného a čistého designového stylu, jako exteriér vozu. Intuitivní rozmístění všech prvků umožňuje vůz využívat jako mobilní kancelář. Combo Combi je určeno pro 5 osob s možností sklopení zadní řady sedadel v poměru 40/60, nebo lze vybrat variantu se třemi individuálními zadními sedadly.

Models

The future is electric

Ready to switch?

FlexCare

Opel FlexCare

Opel Flexcare je ""all-in-one"" program pro váš klid. Nabízíme různé balíčky, které zahrnují Asistenční služby, Prodlouženou záruku a Servisní služby.

 

Podívejte se na naší nabídku Flexcare-e a vyberte si.

Stále je co objevovat

Získejte hlavní informace a sestavte si vůz