Opel Design – Design Interiéru
Opel Design – Nový designový styl exteriéru

Nový designový styl exteriéru

Podívejte se, co vznikne setkáním technologie a emocí.

Objevte design exteriérů Opel
Opel - HMI a Infozábava

HMI a Infozábava

Displej a nejdůležitější funkce vašeho chytrého telefonu na dotykovém displeji vašeho vozu.

Vůz propojený s telefonem

KRÁSA VYCHÁZÍ ZEVNITŘ.

Jakkoli může být vůz atraktivní zvenčí, vy jako řidič jej uvidíte zejména zevnitř. Za volantem strávíte hodně času, a proto musí být vše na svém místě. Uvnitř vozu totiž skutečně oceníte práci designérů a kvalitu materiálů.

Enlarge

Jasné tvary v interiéru

Mnoho prvků z exteriéru vozu naleznete také v jeho interiéru: prvek křídel a čepele se ukazuje také ve tvaru palubní desky a výplní dveří, které vám dávají pocit bezpečí a pohodlí a v neposlední řadě vytváří dostatek prostoru.


Enlarge

Kvalitní materiály pro vaše pohodlí

Uvnitř každého vozu Opel naleznete speciální atmosféru. Záleží nám na vašem dojmu a pohodlí v interiéru a proto mu dáváme velkou důležitost. Všechny materiály spolupracují pro perfektní náladu v interiéru pro řidiče i cestující.

 

Všechny povrchy a materiály, kterých se dotknete ve vás vzbudí příjemný pocit kvality: chromované lemování výdechů topení, měkčené plasty , texturované dekorační lišty, ovládací tlačítka a mnoho dalšího. Speciální nanotechnologie látkového čalounění chrání jeho povrch a odpuzuje vodu.


Enlarge

Ergonomický kokpit

Usedněte do vozu a užijte si pocit pohodlí a plné kontroly. Sedadla vám poskytnou perfektní podporu díky prvotřídním možnostem nastavení. Palubní přístroje jsou umístěné ve vašem výhledu a ovládací tlačítka jsou při ruce. Středový panel palubní desky je natočen směrem k řidiči pro lepší ovládání. Vše je na svém místě: praktické odkládací schránky i ovládací prvky.