Design – Designový styl Opel
Opel - HMI a Infozábava

HMI a Infozábava

Displej a nejdůležitější funkce vašeho chytrého telefonu na dotykovém displeji vašeho vozu.

Vůz propojený s telefonem
Opel – Vášeň pro inovace

Inovace

Objevte mnoho způsobů, jak využít naši vášeň pro inovace.

Vstupte do světa nových možností.
Opel – Udržitelná mobilita

Udržitelná mobilita

Technologie, které chrání životní prostředí a šetří palivo.

Jak můžeme snížít naši uhlíkovou stopu?
Opel - Koncepty

Koncepty

Podívejte se na tvary budoucnosti.

Odhalte své sny

MISTROVSTVÍ TVARŮ SE POTKÁVÁ S NĚMECKOU PRECIZNOSTÍ.

Chcete vidět a cítit kvalitu vozu, který jste si pořídili. Proto trváme na perfektním zpracování každého detailu našich automobilů. Základem naší filozofie je motto „Mistrovství tvarů se potkává s německou precizností“.

 

Nový designový styl našich vozů je založen na dlouhé historii úspěšného designu Opel. Opel byl prvním evropským výrobcem automobilů, který ukázal své koncepty. Vše začalo u konceptu GT v roce 1965. Evropské designové centrum značky v Rüsselsheimu spojuje tři skupiny designérů, které spolupracují s vývojáři. V designovém centru pracuje více než 350 specialistů.

 

Ve studiu Designu Exteriéru přenášíme nápady ve 2D nákresech do 3D zobrazení pomocí prvotřídních technologií. Na rozdíl od konkurentů máme tým odborník na 3D modelování přímo v designovém centru.

 

Studio Designu Interiéru spolupracuje se specialisty na exteriér a vývojáři. Na starost má barvy, materiály a celkový vzhled kabiny vozu.

 

Speciální Studio pokročilého designu se dívá do budoucnosti. Zde vznikají koncepty automobilů a nápady na netradiční nebo revoluční řešení. Například systém otevírání dveří modelu Meriva vznikl v tomto studiu.

Enlarge

Design exteriéru

Buďte hrdí a buďte viděni! Díky novému stylu našeho designu jsme přidali našim vozům na emocích. Skvělé technologické inovace a výkon našich vozidel jsou vyjadřovány výrazným designem s plynulými liniemi, které jsme zdůraznili zajímavými prvky.

 

Unikátní designové prvky, mezi které patří motiv křídla nebo čepele přidává vozům na dynamické siluetě. Výsledkem je sportovně elegantní a svalnatý vůz.


Enlarge

Design interiéru

Interiéru našich vozidel dáváme potřebnou důležitost. Vaše pohodlí a dobrý pocit uvnitř vozu je pro nás zásadní. Proto pečlivě vybíráme barvy, materiály a povrchovou úpravu částí interiéru. Dbáme na prvotřídní kvalitu vše použitých komponentů.

 

Užijete si pečlivě naplánovanou ergonomii a kvality materiálů i zpracování. Zapomeňte na ostré zakončení prvků, vše společně perfektně ladí. Každý detail si okamžitě oblíbíte.


Opel Design - Milníky

Milníky

„Výrobce automobilů může získat zákazníku a jejich loajalitu jen v případě, že s nimi vytváří emocionální vazby. V našem případě již 110 let.“ říká víceprezident Opel / Vauxhall pro design, Mark Adams. První oddělení pro design vozidel bylo v Rüsselsheimu otevřeno již v roce 1930. Od té doby je Opel znám jako výrobce stylových vozů s inovativními technologiemi. Zde jsou vybrané příklady těch nejslavnějších.