Navi 80 IntelliLink

NAVI 80 INTELLILINK

  • 7” barevný dotykový displej poskytuje všechny  informace, které potřebujete na cestě do zvoleného cíle
  • Inovativní služby TomTom Live Services poskytují informace v reálném čase, informují o rychlostních radarech, pomohou vám najít obchody a důležitá místa, poskytují informace o počasí apod.
  • Jednoduše připojte vaše zařízení přes USB, Bluetooth® pro streamování hudby nebo použijte port Aux-In nebo vložte SD kartu
  • Použijte ovládací prvky na volantu  nebo váš hlas pro přístup ke všem nejdůležitějším funkcím vašeho chytrého telefonu a rádia, zatímco budete mít ruce stále na volantu a budete se soustředit na cestu před vámi
  • IntelliLink propojí váš chytrý telefon s vaším vozem a umožňuje používat hlasové funkce Siri (pouze zařízení se systémem iOS)

Available for:

OPEL VIVARO VAN
OPEL VIVARO COMBI
OPEL VIVARO CREW VAN
OPEL VIVARO PLATFORM CAB

Discover More Awesome Features & Tips

OPEL ONSTAR
24/7, 365 days a year, Opel OnStar gives you access to unique and potentially life-saving services virtually anywhere in Europe – even in areas with weak mobile phone reception. 
SEE OPEL ONSTAR
FAQ
Every new technology brings also new challenges for the user. Although the IntelliLink System of the new Insignia is highly self-explanatory and intuitive to operate, there may remain questions about how to exploit the full potential of all features.
 

Didn't Find the Answer You Need?

opel.ireland@gm.com
001 533 9818
Mo-Fr from 8 am until 6 pm 

Discover More Innovations