Opel obchodní kolekce

Prohlédněte si obchodní kolekci Opel a najděte zde skvělé dárky pro fanoušky všech věkových kategorií.

Navštivte obchod Opel!
Opel - Newsletter

Opel Newsletter

Nejčerstvější informace o značce Opel a produktech a službách Opel přímo do vaší schránky.

Zaregistrujte se hned!

Výcvik řidičů.

19.2.2010

Rozpoznání a předcházení nebezpečným situacím

Jednodenní tréningový kurz v testovacím centru Opelu v Dudenhofenu je navržen tak, aby zlepšil vaše vnímání nebezpečných a hraničních situací. Pomůže vám vylepšit si vaše schopnosti reagovat za využití všech kontrolních a asistenčních prvků vozu, čímž zvýší vaši celkovou bezpečnost. K dispozici budete mít celou nabídku nových vozů Opel pro vyzkoušení.

Naši instruktoři vám vysvětlí a předvedou, jak si udržet kontrolu nad vozidlem během série praktických cvičení. V lekci slalomu se tak například naučíte najít příjemné rytmy zatáčení; takzvaný test přejezdu z pruhu do pruhu vám zase ukáže, jak se vyhnout překážkám při vysokých rychlostech; několik různých cvičení týkajících se brždění vás pak naučí umění zpomalovat.                                                                                   

Program:

  • Slalom
  • Brždění při různých rychlostech
  • Sportovní brždění
  • Brždění a smyk
  • Přejezd z pruhu do pruhu


Praktická cvičení jsou doplněna o teoretický program. Zde se dozvíte maximum o správné pozici za volantem, o držení volantu, o tom, jak co nejlépe projet zatáčkou díky různým technikám řízení. Dozvíte se rovněž více informací o samořízení vozidla a o přetočení a podtočení.

Testovací centrum se nachází nedaleko rüsselsheimské centrály Opelu - v Dudenhofenu. Dudenhofenské testovací centrum je přísně střežená oblast, kde jsou testovány experimentální vozy Opel. Na 2,6 kilometrech čtverečních plochy zde najdete množství různých typů cest a testovacích míst, ve kterých jsou celé životní cykly vozů testovány ve zrychlených podmínkách. Po dokončení výcvikového kurzu vám bude umožněno absolvovat prohlídku areálu s odborným výkladem.


Všichni účastníci výcviku obdrží osobní certifikát jako doklad úspěšného absolvování kurzu. Využijte tuto příležitost k tomu, jak se naučit chování v nebezpečných situacích - může vám to zachránit život.


Přirozeně: občerstvení a nápoje jsou účastníkům výcviku poskytovány zdrama.

Výcvikové kurzy v roce 2010

17. dubna

12. června

11. září


Adresa

Testzentrum Dudenhofen

Am Opel Prüffeld 2

63110 Rodgau-Dudenhofen


Horká linka: 01805 - 55 10 (0,14€/Min.)

Fax: 06142 - 76 30 06

E-Mail: opc.training@de.opel.com