Jarní akce: prohlídka + videocheck + stěrače

JARNÍ AKCE: PROHLÍDKA + VIDEOCHECK + STĚRAČE

Přivezte svůj vůz na SEZÓNNÍ PROHLÍDKU za pouhých 399 Kč a získejte praktický dárek! Využijete-li bezplatnou službu Videocheck a odsouhlasíte opravu v rámci zjištěných závad v minimální výši 2  000(1) Kč, dostanete od nás STĚRAČE ZDARMA.(2)

 

Pokud jste svůj OPEL během zimního období využívali méně nebo si zkrátka chcete být jistí, že vás s příchodem jara nezradí, svěřte ho do rukou odborníků OPEL. Objednejte se na sezónní prohlídku zahrnující 20 kontrolních bodů, za kterou zaplatíte pouhých 399 Kč.

 

Informaci o výsledku prohlídky obdržíte prostřednictvím elektronického formuláře doplněného o videozáznam. Jediné, co potřebujete, je váš chytrý telefon nebo přístup k e-mailu. Bezplatná služba VIDEOCHECK je bezkontaktním, transparentním a naprosto bezpečným způsobem elektronické komunikace mezi vámi a servisem OPEL. V klidu a pohodlí svého domova zjistíte, zda byly na vašem voze nalezeny závady, které je třeba odstranit. Pokud schválíte v zaslaném návrhu rozpočtu opravu v minimální hodnotě 2 000(1) Kč a necháte si odstranit zjištěné závady nejpozději do 31. 5. 2021, dostanete od nás jako dárek sadu předních stěračů zdarma.(2)

 

Využijte rovněž výhod věrnostního programu Classic Servis, který poskytuje slevy na originální náhradní díly OPEL ve výši až 25 %!

 

Sezónní prohlídka zahrnuje 20 kontrolních bodů:

·          stav oken a čelního skla

·          stav karoserie a laku

·          funkce spojkového a plynového pedálu

·          funkce ruční brzdy

·          stav a funkce stěračů a ostřikovačů

·          kontrola světel a seřízení světlometů

·          stav pneumatik, kontrola tlaku v pneumatikách

·          stav brzdových destiček a kotoučů

·          kontrola těsnosti potrubí a skříní (motor, převodovka)

·          těsnost výfukového potrubí a upevnění

·          kontrola vůle (v nábojích, táhlech, čepech a kloubech)

·          kontrola manžety poloosy

·          kontrola těsnosti tlumičů

·          kontrola stavu řemenů příslušenství

·          kontrola hladiny chladicí kapaliny

·          kontrola hladiny brzdové kapaliny

·          kontrola kapaliny v posilovači řízení

·          kontrola hladiny motorového oleje

·          kontrola stavu nabití baterie přístrojem Midtronics

·          kontrola platnosti technické prohlídky a emisí

 

 

Více o službě Videocheck se dozvíte zde.

 

 

(1) Částka 2 000 Kč s DPH zahrnuje díly i práci. Akce platí na originální díly OPEL kromě příslušenství, provozních kapalin a olejů.

(2) Stěrače budou fakturovány za 1 Kč včetně DPH. Na stěrače za 1 Kč cenu má zákazník nárok až po realizaci opravy v minimální hodnotě 2 000 Kč, která musí proběhnout nejpozději do 31. 5. 2021. Další podmínkou je schválení této opravy elektronicky, pomocí služby Videocheck.

 

Akce platí od 6. 4. do 31. 5. 2021 u všech participujících autorizovaných opravců OPEL. Zde se dozvíte veškeré podrobnosti týkající se této výhodné časově omezené nabídky.