Vizuální kontrola vozidla

VIZUÁLNÍ KONTROLA STAVU VOZIDLA.

Váš Opel má 97 aspektů, které se vztahují k bezpečnosti a spolehlivosti jeho fungování. Stačí 12 minut, aby specialista servisu Opel vizuálně zkontroloval všechny tyto aspekty a vystavil vám elektronický souhrn informací a doporučení.

Přijďte na tuto prohlídku zdarma i vy!

12 minut pro kontrolu

Vizuální kontrola stavu vozu Opel byla navržena pro poskytnutí přehledných informací každému zákazníkovi o jeho vozidle Opel.
Díky ní si můžete ověřit, zda je váš vůz v perfektní kondici, ať se chystáte kamkoli.
Naši školení experti provedou vizuální kontrolu vozu za 12 minut a poskytnou vám elektronický přehled případných problémů a doporučení. Obdržíte také cenovou nabídku případných oprav a můžete se rozhodnout, jak budete dále postupovat.  

Systém barev jako u klasického semaforu vám ukazuje, v jakém stavu jsou jednotlivé aspekty vozu a zda je potřeba oprava či výměna.

Červená barva
Vyžadující vaši okamžitou pozornost. Tyto aspekty jsou nebezpečné či dokonce nelegální pro další provoz na pozemních komunikacích. Je vyžadována okamžitá náprava.

Žlutá barva
Něco není v pořádku. Servisní poradce vám vysvětlí, co se může stát, pokud by vše zůstalo jak je a jak rychle by měla proběhnout oprava. Odhalením a opravou problému můžete předejít budoucím překvapením a vyšším nákladům na opravy.

Zelená barva
Dobré zprávy. Vše je v pořádku a do příští servisní prohlídky se nemusíte strachovat.

Naši vyškolení specialisté vám vysvětlí celý přehled a pomohou vám v rozhodování.

Pokud máte uživatelský účet myOpel, získáte tento přehled ve formátu PDF a žluté a červené body se začnou zobrazovat v systému připomínek servisních zásahů. Díky portálu myOpel si pak můžete z pohodlí domova domluvit termín u vašeho servisu Opel.

Domluvte si termín vizuální prohlídky zdarma a zjistěte, jak je na tom váš vůz Opel.