30 % sleva na zimní přislušenství

S PŘÍSLUŠENSTVÍM OPEL BEZPEČNE PŘEPRAVÍTE VEŠKERÉ ZIMNÍ VYBAVENÍ

Patříte-li mezi milovníky zimních sportů, určitě budete chtít zanedlouho vyjet se svým vozem OPEL na hory. Jak ale naložit vše potřebné a přepravit celou rodinu včetně nezbytné sportovní výbavy? Díky doplňkům OPEL to nebude žádný problém!

 

Připravili jsme pro vás nabídku praktického originálního příslušenství, s jehož pomocí vše bezpečně zvládnete. Originální doplňky, které splňují přísné bezpečnostní normy, byly vyrobeny na míru vašemu vozu, zvýrazní jeho styl a rovněž zvýší cestovní komfort. Pro bezpečnou přepravu lyží či snowboardů se výborně hodí střešní box, díky kterému můžete zvýšit přepravní kapacitu vozu až o 470 l.

 

Abychom vám umožnili cestování bez omezení vnitřního prostoru, zlevnili jsme právě teď  tyto doplňky: příčné střešní nosiče, nosiče lyží, střešní boxy, koberečky a vany do zavazadelníku. Toto příslušenství nyní pořídíte se slevou 30 %.

 

Originální příslušenství pro svůj vůz Opel můžete vybírat z online katalogu. Sleva 30 % bude odečtena při zakoupení zboží u autorizovaných dealerů Opel.

 

Vyberte si z akční nabídky originálního příslušenství OPEL to, které nejlépe odpovídá vašim potřebám!

 

Akce platí u participujících autorizovaných dealerů Opel od 1. 10. 2020 do 28. 2. 2021 nebo do vyprodání zásob.