Výměna kabinového filtru + dezinfekční sprej zdarma

VÝMĚNA KABINOVÉHO FILTRU + DEZINFEKČNÍ SPREJ ZDARMA

Přijeďte do servisu OPEL a nechte si vyměnit kabinový filtr. Při koupi kvalitního uhlíkového filtru dostanete jako dárek sprej k vyčištění klimatizace!

 

KABINOVÝ FILTR

Je důležitou součástí klimatizačního systému a měl by se měnit alespoň jednou za rok, protože se za-náší vlivem prostředí, ve kterém se vůz provozuje. Znečištěný filtr ztrácí svou účinnost, a proto je dobré ho pravidelně měnit! Nejvhodnějším obdobím je právě jaro. Připravte svůj vůz na letní sezónu, kdy se klimatizace využívá nejvíce.

Kabinový filtr zachytává prach, pyly, bakterie i poletující popílek. Filtr s aktivním uhlím je ještě účin-nější, je schopný absorbovat pachy z okolního prostředí a také do značné míry neutralizovat  některé plyny (zachytí až 80 % škodlivých plynů). Uhlíkový filtr Premium filtruje částice menší než 1 mikron. 

U všech typů kabinových filtrů platí, že když je filtr silně zanesen nečistotami, začínají se částice z něj uvolňovat. Neúčinný filtr je nejen ideálním místem pro množení bakterií, ale rovněž zhoršuje průchod-nost vzduchu přes výparník a tím snižuje výkon samotné klimatizace. Znečištění z okolního prostředí je třikrát koncentrovanější uvnitř vozu než mimo něj, a proto je pravidelná výměna filtru pro zdraví nezbyt-ná.

 

SPREJ K VYČIŠTĚNÍ KLIMATIZACE

Dezinfekci interiéru vozu pomocí speciálního spreje můžete provést kdykoli sami dle přiloženého ná-vodu. Nebo požádejte svého servisního technika, který provede vyčištění klimatizačního okruhu přímo v servisu.

Použitím dezinfekčního spreje na dlouhou dobu předejdete vzniku zápachu a udržíte optimální výkon klimatizace. Sprej odstraňuje mikroby a bakterie způsobující alergie a lehce provoní interiér vozu.

 

Poznámka: Dezinfekční sprej získáte jako dárek v případě výměny kabinového filtru s aktivním uhlím kate-gorie Comfort či Comfort Premium.

Akce platí od 3. 5. do 30. 6. 2021 u participujících autorizovaných prodejců OPEL.