Předchozí
  • Opel | Repairs - Smart Repair

    OPEL SMART REPAIR.

    Škrábance, následky krupobití, malé promáčkliny – zhoršují vzhled vašeho vozu, ale dobrou zprávou je, že nyní můžete vašemu vozu vrátit lepší vzhled. Opel Smart Repair je rychlou, efektivní a snadnou možností pro opravy.

Další

Kontaktujte Opel

Vyplňte jakékoliv pole:

SNADNÝ ZPŮSOB OPRAVY VOZU.

  • Rychlost: Smart Repair zkracuje dobu opravy čelních skel, poškození laku nebo čalounění.
  • Nízké náklady: Servisy Opel se vždy snaží opravit malá poškození místo výměny celých dílů. Ušetříte čas i peníze.
  • Jednoduchost: Vše, na co se musíte soustředit, je přijet do servisu Opel a my se postaráme o vše ostatní.

Enlarge

Oprava skel

Prasklinky na čelním skle odvádí pozornost a také nevypadají dobře. V mnoha případech lze skla opravit místo výměny. Vy tak můžete ušetřit peníze. Opel Smart Repair tyto případy řeší a vy se tak můžete rychle vrátit na cesty.


Enlarge

Opravy karoserie

Malá poškození karoserie včetně škrábanců způsobených typicky parkováním lze opravit inovativní technikou lakování. Lze tak opravit i větší plochy. Lokální oprava laku šetří čas i peníze.


Enlarge

Opravy čalounění

Díky Opel Smart Repair lze opravit i textury a povrch čalounění. Praskliny a díry v látkovém nebo velurovém materiálu lze snadno uzavřít. Ušetříte tak čas i peníze.


Enlarge

Opravy plastů a kůže

Opravdová oprava detailů je důležitá pro každý servis Opel. Proto naše služby Smart Repair zahrnují i opravy vzhledu povrchů. Poškozená palubní deska, výplně dveří nebo kožené čalounění tak lze snadno opravit.


Enlarge

Opravy promáčklin

Počasí nepředpovíte. Někdy vám tak může způsobit pěkné trable, jako v případě krup. Opravy promáčklin bez lakování mohou právě takové poničení karoserie napravit.


Enlarge

Opravy plastových dílů

Malá poškození, mezi které řadíme například praskliny, lze opravit bez nutnosti výměny celého dílu. Nemusíte mít obavu, opravené díly budou vypadat zcela stejně jako nové.