NABÍJENÍ DOMA NEBO V PRÁCI.

Průměrně najezdí lidé denně kolem 60 km. Pro takovou vzdálenost svoji baterii dobijete pohodlně přes noc za použití standardní elektrické zásuvky (2,3 kW). Chcete dobíjet 3x rychleji? Nainstalujte si speciální domácí dobíjecí stanici - známou jako AC Wallbox. Vyšší verze této stanice pak mají i měřící jednotky spotřebované energie. 

 

AC Wallbox - domácí dobíjení. 

 

Stanice AC Wallbox lze instalovat do domácnosti nebo do firem, k samostatným budovám nebo bytovým domům po získání povolení. Dle evropských směrnic má každý právo na instalaci soukromé dobíjecí stanice, takže získaní povolení by nemělo být nikterak složité.

 

Váš prodejce vozů Opel s vámi vybere nejvhodnější balíček pro dobíjení v závislosti na vašem používání, typu baterie a dojezdu vozidla. Prodejce také doporučí diagnostiku domácí sítě a její predispozice pro dobíjení vozidel.

 

Náš tip: pokud si nejste jisti, zda se vám Wallbox z delší perspektivy vyplatí, je pro vás univerzální dobíjecí kabel vhodnou alternativou. Umožňuje rychlejší tok energie a pracuje kdekoli: s normálními zásuvkami doma nebo v práci a na veřejných dobíjecích místech.