Rodina ADAM

ADAM

ADAM UNLIMITED

100 % VY. ADAM UNLIMITED je nepopsaný list papíru, který čeká jen na vás. Přidejte pruhy, přidejte klipy na ráfky, vyberte barvu střechy a potom se vrhněte na interiér. Ať je váš styl jakýkoli, vezměte ADAM UNLIMITED, přidejte vaši představivost a vznikne zcela speci ální vůz.

ADAM JAM

S ADAMem JAM vám nebude chybět styl. Senzační styl, pořádná porce zábavy a charakteru kamkoli vyrazíte. ADAM JAM je vaším druhým já.

ADAM BLACK JACK

Poznejte divokou stránku ADAMa. Černá střecha, černá zrcátka a černá kapota - s Black Jackem máte výhru jistou.

ADAM GLAM

Připravte se na elegantní nástup. ADAM GLAM zajistí, že budete vždy cestovat stylově. Trendy kombinace barev, chromované prvky, elegantní barvy sedadel a panoramatická střecha z vás udělají hvězdu mrknutím oka.

ADAM SLAM

ADAM SLAM je více než jen sportovní, výkonný a impulzivní. Jeho stylový interiér a energický vzhled z něj dělají vůz s opravdovým charakterem. Jeho speciální podvozek je toho důkazem. Dodejte mu navíc svůj styl.

ADAM S

Nekompromisní ADAM S je kombinací speciálně navrženého sportovního podvozku a motoru s vysokým výkonem. Vše podtrhuje specifický sportovní design. S v názvu samozřejmě znamená "Sport Star".