Skip To Content
Hlavní prvky

Nový Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid

Design

Výrazný a čistý design
Nový Opel Astra Sports Tourer přináší vyváženost všestrannosti a dynamiky. Ikonický prvek přední části Vizor®, výrazné a precizní linie vozu - to vše mu umožňuje vystoupit z řady. 
Prvotřídní interiér
Zažijte nový svět v oblasti designu a inovací v interiéru díky Opel Pure Panel®1  nebo ergonomickým předním AGR sedadlům Active2, které jsou čalouněné Alcantarou nebo prémiovou kůží Nappa a mají také funkce ventilace a masáže. 
Atraktivní vzhled

Vizuální prvky, jako černá střecha1, ukazují váš vlastní styl.

 

1 Dostupné jen pro vybrané výbavy.

 
Kola děljí auto
Chcete se odlišit? Nebaví vás uniformita? Vyberte si ráfky pro novou Astru Sports Tourer Plug-In Hybrid přesně podle vašeho stylu. V nabídce je celá paleta sportovních designů, které podtrhnou osobitost a sportovní charakter vaší Astry. 
Německy precizní
Precizní německé inženýrství a proporce vozu se řídí principem kompasu, zadní LED světlomety pak tvoří přirozenou vizuální osu vozu.  
Vizor®
Nebaví vás, jak jsou si jiné vozy podobné? Nová Astra  Sports Tourer Plug-In Hybrid přináší Vizor® - nezaměnitelný prvek, který integruje světlomety, senzory asistenčních systémů a další prvky včetně loga značky do jednoho elegantního pásu. 

Bezpečnost a asistenční systémy

Světlomety intelli-lux® pixel
168 individuálních LED segmentů, které zajišťují perfektní osvícení prostoru před vozem bez oslnění protijedoucích vozidel díky automatickému nastavování dle aktuální situace. 
Intelli-HUD 

Intelli-HUD1 (Head-up displej) zobrazuje ty nejdůležitější informace přímo na přední okno, pohodlně v zorném poli řidiče. Může zobrazovat také informace o příchozím hovoru, informace o hrající radiostanici nebo aktuální upozornění.

 

1 Pouze pro vybrané výbavy.

 
Intelli-Drive 1.0
Systém Intelli-Drive1.01 kombinuje 3 nejpokročilejší technologické prvky Astry Sports Tourer Plug-In Hybrid pro perfektní kontrolu nad vašimi cestami. Integruje tak Asistenta pro pozici v pruhu (LPA), který dokáže jemně korigovat pozici vozidla v jízdním pruhu, dále Asistenta pro jízdu v pruzích (LCA), který upozorňuje na blížící se vozidla v souběžných pruzích a také Kontrolu provozu za vozem (RCTA) - tento prvek vás varuje před kolizemi při couvání a upozorní vás tak na blížící se vozidla, cyklisty, ale i chodce a to až do vzdálenosti 40 metrů. 
1 Dostupné jen pro vybrané výbavy.
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 kombinuje nejpokročilejší asistenční systémy značky Opel, které pracují společně, aby byla nová Astra Sports Tourer Plug-In Hybrid nejbezpečnějším a nejpohodlnějším vozem, který jsme kdy vytvořili. Systém zahrnuje několik prvků, včetně Adaptace rychlosti v zatáčkách (CSA), která neustále počítá a přizpůsobuje zrychlení Astry v zatáčkách při vyšších rychlostech pro maximální pohodlí a kontrolu. Dalším prvkem je Pokročilá adaptace rychlosti (A-ISA), která monitoruje dopravní značky a nabízí zpomalení nebo zrychlení, přičemž bere v potaz i počasí. Intelli-Drive 2.0 také zahrnuje funkci Poloautomatické změny jízdního pruhu (SALC), který detekuje vaši tendenci změnit jízdní pruh a dokáže tento manévr za vás dokončit. 
1 Pouze pro vybrané výbavy.
Intelli-Vision 
Intelli-Vision se aktivuje automaticky, když zařadíte zpátečku Astry Sports Tourer Plug-In Hybrid. Využívá 4 kamery, které monitorují okolí vozu. Jejich obraz v HD kvalitě je nejlepším možným pomocníkem pro kontrolu okolí vozu. Přepínejte mezi jednotlivými pohledy kamer, abyste měli kontrolu nad projíždějícími vozidly nebo abyste měli přehled o velikosti parkovacího místa, do kterého se snažíte zaparkovat. 
Bezklíčové odemykání a startování
Nová Astra Sports Tourer Plug-In Hybrid a její bezklíčový systém, spolu se speciálními klikami, umožňuje snadné nastoupení do vozidla a nastartování. Nemusíte se ani na chvilku zastavit a hledat klíče. 

Prémiové pohodlí

Ergonomická sedadla active
Ergonomická sedadla Active1 nesou značku kvality AGR od Kampaně pro zdravá záda2. Umožňují celou škálu nastavení, včetně polohy hlavových opěrek, elektricky nastavitelnou bederní opěrku nebo možnost prodloužení sedáku, a přináší nejen pohodlí pro vás, ale také skvělou podporu vašim zádům. 

1 Na přání pro vybrané výbavy.

2 Certifikát je potvrzením kvality v oblasti péče o záda od nezávislé testovací komise.

Vyhřívané prvky

Odmrazení a odmlžení je rychlé a efektivní díky vyhřívanému čelnímu oknu ThermaTec®1. Užijte si také vyhřívaná přední1 a zadní krajní sedadla2 a vyhřívaný volant3

 

1,2,3 Na přání.

 
Panoramatická střecha

Panoramatická střecha1 přináší spoustu světla do interiéru vozu. Lze ji plně otevírat nebo jen otevřít ventilaci a přinést tak cestujícím zcela nový zážitek z prosvětlení interiéru.

 

1 Na přání.

 

 
Intelli-air
Intelli-Air je nový vysoce efektivní kabinový filtr, který dokáže poskytovat informace o kvalitě vzduchu proudícího do kabiny vozidla. Pomáhá tak udržovat klima v kabině čerstvé a čisté. 
Intelli-Space
Opel Astra Sports Tourer Plug-in Hybrid je vybaven chytrým systémem pro organizaci zavazadlového prostoru. Jeho maximální objem je 1 634 litrů a je vybaven upínacími oky, sítěmi, nastavitelnou podlahou, sklopnými zadními sedadly v poměru 40/20/40, praktickou roletkou a chytrými schránkami pod podlahou. Další možnosti přepravy získáte s tažným zařízením z originálního příslušenství. 
Hands-free víko zavazadlového prostoru
Pokud máte plné ruce zavazadel, stačí udělat pohyb nohou pod zadním nárazníkem a víko zavazadlového prostoru se samo otevře. Samozřejmě za předpokladu, že u sebe máte klíč od vozidla. 

Konektivita

Multimedia
Vezměte svoji oblíbenou hudbu na cesty. Plně digitální Pure Panel® s 10" displejem řidiče a 10" dotykovým displejem lze propojit s chytrým telefonem pomoci Apple Car Play™1 nebo Android Auto™1,2. Nové intuitivní ovládání lze nastavit podle svého včetně možnosti rozpoznání řidiče. V případně nebezpečí jsou zde pro vás i služby OpelConnect. Pohodlí zajišťuje i možnost bezdrátové aktualizace systému. Systém Multimedia zahrnuje AM/FM/DAB+ rádio, Bluetooth® pro streamování hudby3 a dva USB-C porty pro připojení dalších zařízení. 

1 Apple CarPlay™ je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. a Android Auto™ je registrovaná ochranná známka společnosti Google Inc.

2 Kompatibilita a vybrané funkce se mohou lišit dle typu telefonu a verze operačního systému. Kompatibilitu zkontrolujete na www.apple.com, www.android.com nebo u vašeho prodejce vozů Opel.

3 Bluetooth® i je registrovaná ochranná známka společnosti Bluetooth SIG inc.

Navigace
Prvotřídní navigační systém Opel je vybaven funkcemi online dopravního zpravodajství, informacemi o parkování, hledání POI a informacemi o počasí1. Navigační pokyny se také zobrazují na vylepšeném Intelli-HUD displeji (Head-Up displej)2, palubním displeji řidiče a displeji na středovém panelu - vy si můžete vybrat, kde tyto pokyny chcete zobrazit. Díky službám Connected si můžete bezdrátově aktualizovat mapy. Cílovou destinaci vaší cesty také můžete poslat do navigačního systému z telefonu pomocí aplikace MyOpel. Více informací o aktivaci a vypsaných službách naleznete v letáku "TOMTOM pro Opel". 

1 Sada Connected Navigation Plus je v ceně po dobu 3 let. Obsah služeb se může lišit dle země určení a dle typu vozidla. Služby vyžadují aktivaci přes OpelConnect Store nebo aplikaci myOpel.

2 Na přání.

Bezdrátové nabíjení

Abyste si jízdu ve voze Astra Plug-In Hybrid užili naplno, můžete dobíjet váš chytrý telefon díky bezdrátové technologii bez zbytečných kabelů1. Díky zabudovanému ochrannému mechanismu chrání váš telefon při jízdě na hrbolatých silnicích. Nedojde tak k poškození baterie vašeho telefonu.

 

1 Dostupnost dle aktuální nabídky. Pouze pro zařízení s PMA nebo Qi. Kompatibilitu zařízení ověříte u svého prodejce vozů Opel.

 
Služby OpelConnect

Nabídka chytrých služeb1, která přináší novou úroveň bezpečí a podpory při vašich cestách.

 

  • Stále v klidu: Nouzové volání, Volání v případě poruchy2 a Pravidelné informace o vozidle - najeté kilometry, hladina paliva nebo upozornění na blížící se údržbu.
  • Pohodlí:  Dálkové ovládání zamykání vozu nebo klaksonu. Naše služby speciálně navržené pro elektromobily: e-Remote Control3 pro kontrolu stavu baterie, správu nabíjení a nastavení klimatizace pomocí aplikace MyOpel.
  • Chytrá jízda: užijte si pohodlnou jízdu díky Sadě Connected Navigation Plus4 a možnosti organizace trasy. 
 

1 Dostupnost a nabídka služeb se může lišit dle modelu vozidla a dle země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují pokrytí mobilním signálem.

2 Používání těchto služeb vyžaduje potvrzení Podmínek služeb s písemným souhlasem o monitoringu polohy vozidla, a to již při objednání vozidla. Služby vyžadují pokrytí mobilním signálem. Asistenční služba v případě poruchy (Opel Mobilservice) je zdarma po dobu prvního roku po registraci vozidla, poté je za poplatek. Informace o službách Opel Connect najdete na www.opel.cz.

3 Pouze pro Astru Sports Tourer Plug-In Hybrid.

4 Sada Connnected Navigation Plus je v ceně vozu po dobu 3 let a poté je zpoplatněna. Obsah služeb se může lišit dle modelu vozidla a dle země určení. Služby mohou být za poplatek a vyžadují pokrytí mobilním signálem.

Příslušenství Opel+

Na míru vašim potřebám

Díky originálnímu příslušenství Opel+ získáte maximum ze svého vozu. Testováno a vytvořeno na míru.

 

Fotografie se mohou od reálného produktu lišit.

Další kroky